60€, 5 kartų kursas 270€

XPERT aparatas – tai aukštos įtampos elektroporacija ir foto-biostimuliacija. Šis įrenginys padidina transderminį pasiekiamumą, bei skleidžiama spalvinė šviesa atlieka bio-stimuliuojamąjį poveikį: raudona, žalia ir mėlyna šviesa.

XPERT aparatas – tai aukštos įtampos elektroporacija ir foto-biostimuliacija. Šis įrenginys padidina transderminį pasiekiamumą, bei skleidžiama spalvinė šviesa atlieka bio-stimuliuojamąjį poveikį: raudona, žalia ir mėlyna šviesa. Aparatas veikia aukštos įtampos elektros srovės tekėjimu su pulsacija – elektroforezė, elektroosmozė, padidinta difuziją ir medžiagų paskirstymą, jų gilesnį patekimą.

XPERT beadatinė mezoterapija ir fotodinaminė LED terapija: šis metodas 100% be skausmo ir be odos pažeidimo. Dėl elektroporacijos proceso veikliosios medžiagos žymiai geriau ir giliau patenka į odą. Fotodinaminė terapija gerina kraujo cirkuliaciją, ląstelių metabolizmą, audinių regeneraciją, kolageno ir elastino sintezę.

Raudona šviesa 645 nm (610-760 nm) veikia odos senėjimo procesus – odos suglebimą, kolageno pakitimus, strijas, randus, raukšles, skatina odos pažeidimų gijimą, skatina lipolizę, veikia prieš celiulitą ir stimuliuoja plaukų augimą. Žalia šviesa 520 nm (500-570 nm) veikia melazmą ir kitus pigmentacinius sutrikimus, odos sudirgimą ir raudonį, jautrią odą, maišeliai po akimis, tamsūs ratilai, odos suglebimas. Mėlyna šviesa 420 nm (400-500 nm) veikia aknę ir spuogus, naikina odos bakterijas, tinkama naudoti esant riebiai odai.

Procedūros metu oda yra paruošiama, nušveičiama fermentiniu pilingu, po specialaus aktyvaus drėkinančio kompreso ir porų atvėrimo, XPERT aparato elektro bangų pagalba, atsižvelgiant į odos būklę, poreikius ir problemą, parenkamas ir įvedamas specialus mezoterapinis kokteilis. Visos procedūros metu naudojama pagal odos poreikius parinkta LED šviesos terapija.

Norėdami užsisakyti procedūrą užpildykite laukus

  • 4 + 1 =