60€

“Corrective” linija skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą. Unikalaus masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai. Corrective produktų dėka oda prisotinama kolagenu ir hialurono rūgštimi, oda intensyviai drėkinama, užpildomos raukšlės ir raukšlelės.

Aprašymas

Skeyndor – tai viena moderniausių Europos kosmetikos laboratorijų, kurios ypatingai veiksminga kosmetika yra nuolatinių kosmetinių produktų inovacijų, patentuotų formulių ir technologijų, bendradarbiavimo su viso pasaulio universitetais bei nuolatinių mokslinių tyrimų rezultatas. Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Sudėtyje yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius.

SKEYNDOR CORRECTIVE – šalinanti veido raukšles procedūra ir masažas.

Corrective” linija skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą. Unikalaus masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai. Corrective produktų dėka oda prisotinama kolagenu ir hialurono rūgštimi, oda intensyviai drėkinama, užpildomos raukšlės ir raukšlelės.

Susisiekti

Norėdami užsisakyti procedūrą užpildykite laukus

  • 9 + 33 =