Bioline „Desence Couperose“ procedūra – jautriai ir su išsiplėtusiais kapiliarais odai

Bioline „Desence Couperose“ procedūra - norintiems nuraminti jautrią ir pažeistą odą. Tinkamai neprižiūrint ilgainiui jautri oda dar labiau išsausėja ir prarandą sveiką elastingumą. Ilgainiui šie reiškiniai sukelia uždegiminį procesą, oda tampa vis pažeidžiamesnė išorės dirgikliams (klimato kaitai, teršiančioms dalelėms, žiedadulkėms, naudojamai kosmetikai). Jaučiamas diskomfortas ir niežėjimas, galiausiai kapiliarai tampa pastebimai išryškėję.

DERMAHEAL ULTIMATUM PTx.!

Tai inovatyvi procedūra ir produktai namų priežiūrai SU BOTULINO TOKSINO POVEIKIU, TAČIAU - VISIŠKAI BE TOKSINO!

Oxygen power – gyvybės šaltinis Jūsų odai!

Ypač pažangi programa odai, kuri ją apsaugoja nuo aplinkos taršos, detoksikuoja ir prisotina deguonimi.

Procedūra vyrams – SKEYNDOR MEN

NAUJA! Procedūra užtikrina hidrataciją ir lėtina raukšlelių atsiradimą. Šviesos terapijos prietaiso pagalba, energijos suteikiantis koncentratas pagerina odos deguonies pasisavinimą.

Odos valymai

Įvairios veido ir nugaros srities odos valymo procedūros

Skeyndor Corrective – mimikos linijas naikinanti ir raukšles užpildanti procedūra

“Corrective” linija skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą. Unikalaus masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai. Corrective produktų dėka oda prisotinama kolagenu ir hialurono rūgštimi, oda intensyviai drėkinama, užpildomos raukšlės ir raukšlelės.

pHformula SOFT procedūra

Tai efektyvi ir daugiafunkcė procedūra, kurios metu yra lyginamas odos reljefas, gerinama spalva, jos tolygumas, mažinamos raukšlės aplink akis, lūpas, oda skaistinama. Efektas - lygi ir spindinti oda!

pHformula MESO procedūra

Net 11 stiprių ingridientų buvo unikaliai suderinta, kad sukurti pHformula aukščiausio lygio procedūrą. Spindinti, stangri ir pridrėkinta oda. Procedūros suintensyvinimui gali būti naudojamas ultragarsas ar/ir mikroadatinė sistema.

Skeyndor Eternal Jauninamoji procedūra

Tai jauninamoji veido procedūra su augalinėmis kamieninėmis ląstelėmis. Procedūra tinka tiek sausai, tiek riebiai odai. Suteikiamas stiprus atjauninamasis ir priešraukšlinis efektas. Maksimaliam efektui pasiekti rekomenduojamas procedūrų kursas kas 7-14 dienų.

GUINOT Stangrinamoji ir tonizuojamoji procedūra Liftosome

Viena populiariausių ir mėgstamiausių tarp klientų procedūra. Pasižymi ne tik savo greitu ir matomu poveikiu, bet ir maloniomis emocijomis bei pojūčiais. Liftosome procedūra akimirksniu atgaivina veidą, raukšlelės tampa mažiau matomos, išsilygina veido ovalas ir sumažėja paburkimai.

pHformula VITAC procedūra

Ši procedūra yra skirta greitam ir matomam efektui pasiekti, kai reikia momentinio efekto. Taip pat ir tokioms odos problemoms spręsti: foto pažeidimai, skaistumo stoka, nelygus odos paviršius, hiperpigmentacija, stangrumo stoka.

Skeyndor Skaistinamoji Power C Procedūra +

Tai Antioksidacinė ir skaistinanti procedūra veidui. Rekomenduojama gyvybingumą praradusiai, neskaisčiai ir per anksti pradėjusiai senti odai. Taip pat idealus sprendimas, kai norisi greito rezultato, pvz. prieš ypatingą progą.

  • 1
  • 2