Guinot procedūra EYELIFT

NAUJA! Prancūzų kompanija Guinot, turinti daug metų lyderės grožio srityje stažą, kaskart džiugina ir stebina inovatyviomis kosmetikos priemonėmis.

Guinot AGE SUMMUM procedūra

NAUJA! Jauninanti veido priežiūra, visu odos senėjimo požymių sumažinimas. Greitas poveikis visuose epidermio ir dermos lygiuose koreguojant visus senėjimo požymius.

Gaivinanti šokolado Thalissi procedūra veidui

NAUJA! Ispanų nišinės natūralios kosmetikos gamintojos sukūrti ypatingi ritualai su efektyviais, natūraliais produktais suteikia galimybę ne tik pajusti ypatingą kvapų ir prabangos pasaulį per uoslę, bet ir iškart pamatyti švytinčios odos efektą.

Prabangi Thalissi Aukso procedūra veidui

NAUJA! Tai su eko ir bio ženklu pažymėti produktai,kurie suteikia procedūrai ne tik natūralių medžiagų prisilietimą, bet “svaigina” itin maloniais ajurvedos kvapais, o veidas yra nušveičiamas bambuko pilingu.

pHformula paakių procedūra

NAUJA! Nauja phFormula veiksminga paakių procedūra be adatų!

Bioline „Desence Couperose“ procedūra – jautriai ir su išsiplėtusiais kapiliarais odai

Bioline „Desence Couperose“ procedūra - norintiems nuraminti jautrią ir pažeistą odą. Tinkamai neprižiūrint ilgainiui jautri oda dar labiau išsausėja ir prarandą sveiką elastingumą. Ilgainiui šie reiškiniai sukelia uždegiminį procesą, oda tampa vis pažeidžiamesnė išorės dirgikliams (klimato kaitai, teršiančioms dalelėms, žiedadulkėms, naudojamai kosmetikai). Jaučiamas diskomfortas ir niežėjimas, galiausiai kapiliarai tampa pastebimai išryškėję.

DERMAHEAL ULTIMATUM PTx.!

Tai inovatyvi procedūra ir produktai namų priežiūrai SU BOTULINO TOKSINO POVEIKIU, TAČIAU - VISIŠKAI BE TOKSINO!

Oxygen power – gyvybės šaltinis Jūsų odai!

Ypač pažangi programa odai, kuri ją apsaugoja nuo aplinkos taršos, detoksikuoja ir prisotina deguonimi.

Procedūra vyrams – SKEYNDOR MEN

NAUJA! Procedūra užtikrina hidrataciją ir lėtina raukšlelių atsiradimą. Šviesos terapijos prietaiso pagalba, energijos suteikiantis koncentratas pagerina odos deguonies pasisavinimą.

Odos valymai

Įvairios veido ir nugaros srities odos valymo procedūros

Skeyndor Corrective – mimikos linijas naikinanti ir raukšles užpildanti procedūra

“Corrective” linija skelbiama kaip atmaina botokso (botulino) injekcijoms. Produktų sudėtyje gausu peptidų, kurie efektyviai pakelia suglebusią odą. Unikalaus masažo metu pakeliamas bei formuojamas veido kontūras, sutvirtinami ir tonizuojami raumenys, iš viso organizmo šalinami toksinai. Corrective produktų dėka oda prisotinama kolagenu ir hialurono rūgštimi, oda intensyviai drėkinama, užpildomos raukšlės ir raukšlelės.

pHformula SOFT procedūra

Tai efektyvi ir daugiafunkcė procedūra, kurios metu yra lyginamas odos reljefas, gerinama spalva, jos tolygumas, mažinamos raukšlės aplink akis, lūpas, oda skaistinama. Efektas - lygi ir spindinti oda!