N.E.C.K. kompleksas

NAUJA! Kompleksinis pilingas švelniam kaklo bei dekoltė odos atnaujinimui.

PIRULAT PEEL 40

NAUJA! PIRULAT PEEL 40: tai naujos kartos šveitiklis kuris išsiskiria ypač didele pirovynuogių rūgšties koncentracija. Ji susijusi su AHA ir fitino rūgštimi.

AGE pilingas – odos atnaujinimui

NAUJA! Tai intensyvus odos atnaujinimas naudojant inovatyvią cheminių rūgščių kombinaciją ir spec. aktyvias medžiagas.

A. C. pilingas – Inovatyvus aknės gydymas

NAUJA! Naujausias būdas padėti aknę turinčiam pacientui!

PH formula CR. complex procedura

Procedūra skirta raustančiai odai, kuri pasižymi hypereakcija į daugelį dirgiklių.

Hydra peel – alternatyva med. procedūroms

Hydra peel - tai procedūra su rūgštimi PH visiems odos tipams, visais metų laikais.

MELA – naujausia ir inovatyviausia procedūra hyperpigmentacijos problemai spręsti

Kompanija Ph Formula sukūrė inovatyvią ir labai veiksmingą procedūrą MELA, skirtą sunkioms odos problemos, tokioms kaip hiperpigmentacija, gydyti. Tinka po trauminei hiperpigmentacijai, UV spindulių sukeltai pigmentacijai, „senatvinėms“ dėmėms, foto senėjimui, matomai keratozėi, žymiai pigmentacijai gydyti.

Arginino pilingas ARGIPEEL (Sesderma)

Naudojant kartu su pieno rūgštimi, pasiekiamos visos naudingiausios alfa-hidroksi rūgštims būdingos savybės (eksfoliacija, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, stangrinama oda, mažinamos hiperpigmentacijos ir t.t.). Be to, šis derinys nedirgina odos, nesukelia deginimo jausmo.

Elastingumui ir skaistumui. Daugiafunkcis LACTIPEEL pilingas (Sesderma)

Efektas pasireiškia gražesne odos spalva, pagerėjusiu odos elastingumu ir tamprumu. Pieno rūgštis normalizuoja epitelizacijos procesą riebaliniuose liaukose ir mažina poras, todėl pastebimas greitas „liftingo“ efektas.

Odos drėgmės balansui pasiekti, suaktyvinti regeneraciją “POLI PEEL” (Natinuel)

Tinka net jautriausiai odai, kaip odos drėgmės balansui atstatyti, sureguliuoti, odos atsinaujinimą paspartinti. Tai greitas ir saugus būdas pagrąžinti odą.

Odos stangrumui/tonusui gerinti “Anti- AGE” (Sesderma)

Veido ovalas tampa labiau apibrėžtas, pašalinamos nuovargio žymės ir pagerinama odos spalva. Ši procedūra labai tinka prieš ypatingą progą, vakarėlį.

Retinolio pilingas

Dėl savybių, skatinančių naujo kolageno gamybą odoje (kuris pakeičia seną, UV spindulių pažeistą kolageną) retinolis tikrai turi stebuklingų savybių, turint omenyje tai, kad labai nedaug preparatų, esančių rinkoje, gali pasiūlyti panašų (realų) poveikį.

  • 1
  • 2