JŪROS DUMBLIAI: POVANDENINĖ LOBIŲ SKRYNIA

Jūros dumbliai, kurių amžius siekia tūkstantį metų, yra jūriniai augalai, gyvenantys jūrose ar gėlųjų vandenų aplinkoje. Jų yra įvairiausių rūšių: nuo visiškai mažų iki siekiančių kelis metrus ilgio. Gamtos turtus tyrinėjantys mokslininkai įvardija keturias dumblių atmainas: žalius, rusvus, melsvai žalius ir žaliai raudonus dumblius. Kiekviena jūros dumblių rūšis sudaryta iš skirtingų biologiškai aktyvių molekulių: vitaminų E, C, maistingųjų mikroelementų, mineralų, antioksidantų, baltymų, aminorūgščių ir pagrindinių riebalų rūgščių (omega 3,6 ir 9).

dumbliai

Jūros vanduo ir jūros dumbliai savo sudėtimi yra neįtikėtinai panašūs į žmogaus kraujo plazmą.  Dėl šio biologinio panašumo jūros dumbliuose esančios medžiagos, veikdamos išvien su natūraliu osmoso fenomenu, tinkamais kiekiais prasiskverbia giliai į odos ląsteles, puikiai prisiderindamos prie jūsų odos ir kūno savybių.

Kosmetikos ir sveikatos produktų gamyboje dažniausiai naudojami rusvieji jūros dumbliai laminarija ir fukusas. Dumbliai laminarija turi ypač daug jodo. Jie pagreitina riebalų skaidymąsi, taigi yra naudingi kovojant su celiulitu.

Dumbliuose fukusas taip pat nemažai jodo, daug mikroelementų, mineralų, augalinės kilmės hormonų. Jų dedama į kosmetiką nuo celiulito, stangrinamuosius ir drėkinamuosius kremus. Žaliai raudoni jūros dumbliai veiksmingai maitina odą, melsvai žali – ją stangrina ir lygina.

Kiekvieno augalo DNR yra unikalus, todėl individualios jūros dumblių savybės ir jų galingas poveikis odai skiriasi. Ši didžiulė biologinė įvairovė leidžia spręsti įvairias odos problemas , bei odos ligas.

JŪROS DUMBLIŲ TERAPIJA– yra ne tik labai naudinga mūsų kūnui, odai ir sveikatai, bet ir pačios gamtos padiktuota, kaip natūrali alternatyva , padedanti pasijusti geriau, atrodyti jauniau ir sveikiau.

Dumblai supranta, ko reikia odai !

dumbliai2

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-12% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū