Kosmetika pHformula

Tai pirmoji kosmetikos kompanija sukūrusi prekinį ženklą pHformula kuriame apsijungia kosmetikos ir vaisto deriniys.

Progresas medicinos moksle ir kosmetologiniai tyrimai padarė didelę pažangą gydant ir gražinant odą be chirurginių intervencijų. Klientai ieško ir reikalauja efektyvių, neinvazinių alternatyvų chirurginėms procedūroms. Šiuolaikinis mokslas ir technologijos jau leidžia tai turėti.

pHformula kosmetika – tai ištisa medicininė odos  atnaujinimo sistema, kuri sėkmingai sprendžia tokias odos problemas kaip:

 • aknė,
 • rozacija,
 • odos senėjimas

pHformula kompanijos laboratorija sukurta 19 a. pabaigoje ir iki šių dienų valdoma ketvirtos farmacininkų, besispecializuojančių dermatologijoje, kartos. Laboratorija atspindi mokslinių tyrimų pagrįstą požiūrį ir dermatologinių inovacijų naudą, dešimtmečių patirtį. pHformula laboratorija yra Ispanijoje, Barselonoje, kuri yra puikiai žinoma dėka mokslinių žinių ir aukštos kokybės produktų estetinėje medicinoje ir farmacijos rinkose. Ingredientų formulės, kurios naudojamos produktų kūrimui – 30 metų intensyvaus mokslo ir medicinos patirties rezultatas.

Šios kompanijos sukūrti pilingai nėra tradiciniai pilingai, tai kontroliuojami cheminiai pilingai, kurie protonų dėka įsiskverbia labai tolygiai visame epidermyje, stimuliuodami ir tikrąją odą – dermą. Taip yra atnaujinama visa oda. Šie prof.pilingai kontroliuoja visą uždegiminį procesą, bet kurioje odos būklėje (hiperpigmentacija, rozacija, akne). Tai nėra agresyvūs pilingai, kurie turi ir pašalinių niuansų, tai yra „protingi“ pilingai, kurie dėl protonų ir sinerginės jėgos sprendžia net pačias opiausias odos problemas.

Kontroliuojamas cheminis odos atnaujinimas NĖRA tik rūgšties užtepimas ant odos, nes gydant odą pHformula pilingais oda yra veikiama sluoksnis po sluoksnio. Oda yra labai protingas organas, tad duodami tinkamą metodą, oda atsidėkodama, pati pradeda „dirbti“ ir vyksta gylus atsinaujinimas.

Derinant kabinetinį odos atstatymą ir gydymą tik  su specialisto parinkta namų gyd.kosmetika, yra  tęsiamas odos regeneracijos procesas toliau. Todėl sulaukiami matomi ir ilgai džiūginantys rezultatai.

Procedūrų programos:

 • A. C. N. E resurfacing – aknės gydymas
 • A. G. E resurfacing – senėjimo problemų mažinimas, odos regeneracija.
 • M. E. L. A resurfacing – pigmentacijos gydymas, mažinimas, šviesinimas, melanino stabilizacija.
 • C. R resurfacin – rožinės gydymas, uždegiminių procesų mažinimas, kontrolė ir odos raminimas.

phformula1

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-12% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
  PRENUMERUOTI
  Ne, ačiū