Pėdų ir rankų priežiūra

Mūsų siūlomos priemonės jūsų rankų ir pėdų priežiūrai

Šiuolaikiniame pasauly mes pastebime išpuoselėtus veidus, kai nelabai gali ir nuspėti tikslaus žmogaus amžiaus. Daug investuojama į veido,plaukų,  kūno priežiūrą, bet labai dažnai mes galime pastebėti, kaip gali skirtis prižiūrėtas veidas nuo rankų, kurių priežiūrai nėra  skiriamas  atitinkamas dėmesys. Ir mūsų rankos tarsi tampa  „ išdavikės“.

Rankų oda yra stipriai veikiama ne tik dažno plovimo, dezinfektantų, bet ir namų buities chemijos preparatų, bei gamtinių oro sąlygų ( šaltis, karštis, vėjas ). Jei veido odą mes apsaugome kremais, naudojame dekoratyvinę kosmetinką, kuri  atlieka tarsi „ rūbo“ funkciją, tai rankos dažnu atveju nėra apsaugomos ir užmirštomis pirštinėmis ir pan.  Be to rankų oda turi mažiau riebalinių liaukų ir poodinių riebalų. Todėl rankos nuolat kenčia nuo drėgmės trūkumo.

Išvada : rankoms yra skiriama per mažai dėmesio !

Rekomendacjos :

 • Naudoti vienkartines pirštines plaunant indus, atliekant namų tvarkymą, kai naudojamos cheminės medžiagos
 • Naudoti geros, turtingos sudėties rankų kremą, kurį rekomenduojama vartoti po kiekvieno rankų plovimo, neužmirštant tepti juo rabkas pries miegą.
 • Jei rankų oda stipriai pažeista ( peršti, niežti, skauda, dega, rausta, suskirudis, sausa, šerpetoja ) tuomet siūlome papildomai naudoti rankų kaukes, gydomasias voneles su spec.aliejais ar tirpalais.

Gražios, sveikos pėdos – ir geros savijautos, ir estetikos dalykas. Suskeldėję kulnai ne tik kelia diskomfortą, dažnai juos ir skauda.

Pėdų priežiūra nebūtinai reiškia, kad kas mėnesį turėtume eiti į saloną, išleisti nemenkas sumas  pedikiūrui. Yra keletas nuostabių jų priežiūros būdų namuose, kurie ne tik padeda pašalinti sausą  kojų odą, bet ir sudrėkina jas, suteikia švelnumo.

Sausos pėdų odos priežastys:

 • Daugelyje muilų ir valiklių taip pat yra kenksmingų cheminių medžiagų, dėl kurių kojų oda tampa labai sausa. Jie tiesiog pašalina natūralų odos drėgnumą, apsauginį riebalinį sluoksnį nuo odos paviršiaus ir oda išsausėja.
 • Dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų, tokių kaip žvynelinė, vėžys ar sportininko pėda, kai kuriems žmonėms ant pėdų atsiranda šiurkšti, sausa ir pleiskanojanti oda.
 • Sausa pėdų oda atsiranda ir dėl netinkamų batų. Vasara yra tas metas, kai kojos daugiausia būna basos, tad jas veikia ne tik oro pokyčiai, bet ir aplinka – paviršius, kuriuo vaikštoma, bateliai, basutės, šlepetės atvirais kulnai ir oda išsausėja.
 • Mikozė yra grybelis. Jei jis pažeidžia pėdas, gali atsirasti įtrūkimai. Grybelis iš pradžių suardo viršutinį odos sluoksnį, su laiku skverbdamasis giliau. Oda prie įtrūkimų gali pabalti ar pažaliuoti. Svarbiausia – pradėti gydymą.
 • Dekompensuotas diabetas – organizmo būklė, kuriai esant ligoniui stebimas stabilus aukštas gliukozės kiekis ir nėra gydymo efekto. Esant tokiai būklei, pėdų oda panaši į sausą, sutrūkinėjusią žemę. Įtrūkimai dažniausiai gilūs. Taip pat atkreipkite dėmesį į kojų pirštus.
 • Kulnų skilinėjimas – vienas iš užslėpto varikozinio venų išsiplėtimo simptomų. Išsipūtusios venos gali būti giliai po oda ir jų nesimatys. Tačiau vyksta kraujagyslių užsikimšimas, pėdų oda negauna maitinimo ir ima trūkinėti. Nuo užslėptos varikozės negalima pilnai išsigydyti. Bet gydymą reikia pradėti kaip galima anksčiau, kad užkirstumėte kelią komplikacijoms.

Rekomendacijos :

 • Negyvos odos pašalinimas nuo  pėdų. Galima pasiekti tai keliais būdais : naudoti mechaninį šveitiklį arba aha rūgštinį produktą, kuris pašalina negyvas odos daleles.
 •  Nuvalytas pėdas galim pamirkyti šilto vandens vonelėje, naudoti pėdų kaukes ar kompresus
 •  Gausiai ištepti tam tinkamais pėdų kremais.

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-12% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
  PRENUMERUOTI
  Ne, ačiū