NOON™ Aesthetics – aukšta koncentracija be odos dirginimo

Mes tikime, kad visi nusipelno turėti gražią, sveiką odą.

Kiekviena NOON™ Aesthetics pažangi kosmetologinė procedūra yra pritaikyta konkrečiai Jūsų odos poreikiams tenkinti. Procedūros Jums parenkamos remiantis unikalia odos tipo klasifikacija, kurią įvertina ir nustato NOON™ Aesthetics sertifikuotas profesionalas.

 

DermShield™ technologija

Patentuotos NOON Aesthetics DermShield™ technologijos naudojimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais ir ypatingai tikslus koncentracijų laikymasis, leidžia džiaugtis efektyviausiais rezultatais, kokius tik įmanoma pasiekti odos priežiūros srityje. Noon Aesthetics priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.

* Norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojamas profesionalo paskirtas NOON Aesthetics odos priežiūros namuose režimas.

 

 

Gilus odos valymas: efektyvi pagalba spuoguotai odai

Aknė – tai lėtinė, daugiaveiksnė, infekcinė plauko folikulo ir riebalų liaukos liga. Atsiradus infekcijai, užsikemša plauko folikulas ir riebalinės liaukos, dėl ko atsiranda spuogai ir kiti odos pažeidimai. “NOON Aesthetics gilaus odos valymo sistema” sprendžia visas odos problemas, susijusias su riebia, spuoguota oda.

Prieš                                                                                      Po

 

 

 

Odos skaistinimas: procedūra pigmentuotai odai

Hiperpigmentacija yra neįprastos arba per didelės melanino gamybos odoje būklė.

Melaninas yra natūralus pigmentas, suteikiantis mūsų odai, plaukams ir akims spalvą. Daugybė skirtingų veiksnių gali įtakoti melanino gamybos padidėjimą. Dažniausiai šie veiksniai yra: saulės poveikis, hormonų disbalansas, amžius ir odos sužalojimai ar uždegimai. “NOON Aesthetics odos skaistinimo sistema” remiasi pažangiu odos priežiūros metodu, kai oda yra individualiai įvertinama ir jai skiriamas atitinkamos procedūros.

Prieš                                                                                          Po

 

 

 

Odos balanso atstatymas: rožinės ir seborėjos paveiktai odai

Pažeista ir išsibalansavusi oda gali apimti keletą odos problemų, tokių kaip rožinė ir seborėja. Tiek rožinė, tiek seborėja laikomos uždegiminiais sutrikimais, sukeliančiais paraudimą, kitus odos pažeidimus ir niežėjimą. Nepaisant panašumų, šios problemos nėra susijusios ir norint pasiekti maksimalius ilgalaikius rezultatus, reikia laikytis specialaus odos priežiūros plano.

“NOON Aesthetics odos balanso atstatymo sistema” suteikia ypatingą komfortą odai. Ši procedūra yra nukreipta į kiekvieną simptomą, efektyviai sprendžiant odos problemas naudojant NOON Aesthetics

Prieš                                                                                         Po

 

 

 

Jauninanti procedūra: brandžiai odai

Odos senėjimas yra tarpląstelinių defektų ir pažeidimų, dėl kurių pakinta odos audinio struktūra, kaupimasis. Odos senėjimui būdingos tokios savybės kaip raukšlėjimasis, elastingumo praradimas ir šiurkšti struktūra. Daugybė veiksnių yra susijusių su odos senėjimu, vienas iš jų – chronologinis senėjimas, kurį lemia vidiniai ar genetiniai veiksniai, kitas – išorinis senėjimas, kurį sukelia išoriniai veiksniai, tokie kaip UV spinduliai, oro tarša, žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas.

“NOON Aesthetics jauninanti sistema” naudojant NOON Aesthetics itin koncentruotas priemones su „DermShield ™“ technologiją veikia visas su odos senėjimu susijusias problemas.

Prieš                                                                                        Po

 

 

 

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-12% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū