Odos šveitimas su rūgštimi – sprendžia daug problemų, bet gali jų ir pridaryti

Socialiniuose tinkluose įvairios grožio specialistės kviečia tiek vyrus, tiek moteris pagražinti veido odą rūgštinio šveitimo procedūra, o kosmetikos parduotuvių lentynose nusidriekusi eilė priemonių, kurios savo sudėtyje turi įvairių rūgščių. Procedūrą atliekant namie galima sutaupyti, tačiau po neprofesionalių procedūrų klientai skuba į vaistinę ar į kosmetologės kabinetą „gesinti gaisro“.

„Išties, rūgštinis šveitimas yra nuostabi procedūra, kuri sprendžia daugybę odos problemų, bet ją turi atlikti tik sertifikuotas specialistas ir tik su itin kokybiškomis priemonėmis. O jei žmogus nori atlikti palaikomąją procedūrą namie – kosmetiką su rūgštimi patariu pirkti tik vaistinėje, o ne kosmetikos parduotuvėje“, – sako kosmetologė ir grožio terapeutė Sonata Granovska.

Nereikia tikėtis čia ir dabar

Pašnekovės teigimu, rūgštinis šveitimas sprendžia labai daug odos problemų, o profesionalui parinkus tinkamą rūgštį galima kovoti su spuogais, pigmentacija, raukšlėmis bei randeliais.

„Po šios procedūros oda tampa kur kas gaivesnė, elastingesnė ir lygesnė. Bet čia kaip ir visoje kosmetologijoje nereikia tikėtis efekto čia ir dabar. Tai ilgas ir sunkus darbas. Visada žmonėms siūlau prisiminti, kiek metų reikėjo, jog oda susiraukšlėtų ar keli spuogeliai pavirstų sunkia aknės forma. Todėl ir sugrąžinti odai grožį nėra lengva – bet beveik visada įmanoma“, – įsitikinusi specialistė.

Sprendžia daug problemų

Anot S. Granovskos, minėta kosmetologijos procedūra skirstoma į tris tipus: paviršinį, vidutinį ir gilųjį rūgštinį šveitimą. „Profesionalas vos pažvelgęs į odą iškart nustatys, koks tinkamas kiekvienam žmogui. Tarkime, Paviršiniai pilingai skirti odos kokybės gerinimui, drėgmės balanso atstatymui, skaistumui palaikyti. Vidutiniai ir gilieji – rimtesnėms odos problemoms spręsti – tokioms kaip pigmentacija, senėjimo procesas, aknė, randai“, – pasakoja grožio specialistė.

Vis tik, pasak pašnekovės, dažnai į kosmetologės kabinetą užsuka žmonės, kurie tikisi greito efekto ir skatina veido procedūras daryti labai dažnai, kad oda taptų greičiau graži.

„Aš visuomet vertinu situaciją. Tiesiog pasakau, kas gali grėsti, jei per dažnai bus daromos procedūros. Neatsargiai ar neprofesionaliai naudojami cheminiai šveitimai gali išprovokuoti odos sudirginimus, dermatitus, pažeisti odos vientisumą ir per daug suploninti odą, o to pasekoje gali išryškėti kapiliarai“, – sako kosmetologė.

Šaltinis: Delfi, 2019/10/25

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū