SKEYNDOR – MOKSLIŠKAI PAGRĮSTA ODOS PRIEŽIŪRA

logo

TROŠKIMŲ KUPINA KELIONĖ, TRUNKANTI DAUGIAU KAIP 45 METUS

SKEYNDOR“ veiklą septintajame dešimtmetyje pradėjo chemijos mokslų daktaras Publio Puente ir pramonės inžinerijos daktaras Juanu Morcillo, abu dėstė Terasos Pramonės inžinerijos aukštojoje mokykloje. „SKEYNDOR“ būstinė įsikūrusi Terasoje (Barselona), joje tvarkoma įmonės komercinė ir finansinė veikla, yra įrengta 6 700 m2 gamybinių ir logistikos patalpų. „SKEYNDOR“ turi 90 darbuotojų personalą, taip pat kvalifikuotus technikus ir Mokslinių tyrimų, plėtros ir inovacijų skyrių, kuris, bendradarbiaudamas su įvairiais Ispanijos mokslinių tyrimų aukščiausiosios tarybos departamentais, naudoja naujas aktyviąsias sudedamąsias dalis, vadovaudamasismoksliškai pagrįsta odos priežiūros koncepcija.

Skeyndor kompanijos filosofija – tik moksliškai pagrįstų naujovių taikymas, profesionalių specialistų atliekami tyrimai apie odoje vykstančius procesus, efektyviausių ingredientų paieška ir aukščiausios kokybės standartų taikymas. Taigi, nieko keista, jog šios kompanijos produktus pamėgo Holivudo žvaigždės: Penelope Cruz, Monica Bellucci, Kelly Osbourne, Eltonas Johnas, Kate Moss, Naomi Campbell, Rachael Hunter ir kiti.

Šiai kosmetikai gaminti naudojami peptidai, stangrinantys odą, darantys ją elastingesnę ir užpildantys nelygumus. Augalinės kilmės kamieninės ląstelės – apsaugančios ir stimuliuojančios nuosavų kamieninių ląstelių ilgaamžiškumą – oda atrodo gyvybingesnė ir putlesnė, o raukšlelės tampa akivaizdžiai mažesnės. Kosmetikos sudėtyje taip pat yra natūralių medžiagų, kurios turi anestetikų poveikį, gali slopinti periferinius nervinius signalus. Šios medžiagos taip pat padeda atkurti odos audinius. Viena iš svarbių sudėtinių dalių yra levandos, kurios ramina odą ir atpalaiduoja raumenis.

Visi „SKEYNDOR“ produktai yra dermatologiškai patikrinti, taip pat yra atliekami plataus vartojimo veiksmingumo tyrimai. Mada, kūrybingumas, tendencijų diegimas, naujausių išradimų pritaikymas sumanymams, pakuotės, dizainas… Tai keletas dalykų, nusakančių „SKEYNDOR“ prekės ženklą. Mūsų pasiūlymai yra išskirtiniai ir naujoviški, jais mes išsiskiriame iš kitų ir perteikiame visiškai kitokią pridėtinę vertę profesionaliosios kosmetikos rinkoje. Šiuolaikiškumas, klasika, ypatybė, kokybė… Kintančios mados nedaro įtakos „SKEYNDOR“. Išskirtinis įmonės bruožas daro ją šiuolaikišką, o jos produktų linijos ir visos jų sudedamosios dalys tobulai veikia kartu ir sudaro aukštos kokybės kosmetikos, kuri yra tvari ir atspari laikui.

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū