Akcija

Onmacabim „BALTASIS“ Kremas 50 ml

52,00 46,80

Liko 3

Naujiena Lietuvoje !!!

ONmacabim – tai ne tik išorinis grožis, tai pasitikėjimas savimi, sėkmė ir nauja gyvenimo filosofija – harmonijos filosofija, paremta šimtmečiais kaupta žmonijos patirtimi. Ne paslaptis, kad grožis ir sveikata yra dvasinės pusiausvyros, harmonijos su aplinkiniu pasauliu ir savimi pagrindas, o mūsų oda yra sielos veidrodis. Atsižvelgdama į tai, ONmacabim naudoja „Išmaningą“ dermatologiją, veiksmingai derindama išorinę ir vidinę terapiją, vadovaujamasi individualiu požiūriu į klientą, suteikdama procedūrų komfortą bei saugumą. Laboratorija leidžia neribotai išplėsti kosmetologams savo veiklos sritį, panaudodama kosmetologijos srityje įgytą patirtį ir žinias.

Naujausios tendencijos, kuriomis grindžiamas procedūrų protokolų kūrimas – tai unikalių Judėjos dykumoje augančių vaistinių žolelių savybių panaudojimo bei originalių ONmacabim mokslinės laboratorijos specialistų idėjų įgyvendinimo, pasitelkiant naujausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas, rezultatas. Skiriamasis ONmacabim bruožas yra unikalios daugiafunkcinės modulinės linijos, kurios yra natūralių biostimuliatorių, išgautų iš augalų ląstelių, aktyvinančių svarbias odos ląstelių funkcijas, derinys.

Apie bendrovę

Izraelio bendrovės ONmacabim sėkmę lėmė efektyvus unikalių Judėjos dykumos vaistinių žolelių naudingųjų savybių panaudojimas pasitelkiant pažangiausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas.

Preparatų ir procedūrų protokolų kūrimo principai sujungia biotechnologijų ir nanotechnologijų naujoves su šimtmečiais kaupta Izraelio gydomųjų augalų naudojimo išmintimi ir leidžia efektyviai apsisaugoti nuo agresyvių išorinių veiksnių, įgyvendinti aukštos kokybės programas kovoje su odos pokyčiais bei funkcionavimo sutrikimais dėl amžiaus, iškeliant svarbiausią tikslą – išsaugoti natūralų odos grožį, kurio šaltinis yra gera sveikata. Preparatuose naudojami natūralių augalų ekstraktai didelėmis koncentracijomis, kas užtikrina optimalų jų veikimo efektyvumą. Visa ONmacabim laboratorijos kosmetika išlaikė griežtus klinikinius tyrimus ir gavo Izraelio, Rusijos ir Ukrainos valstybinių standartų atitikties sertifikatus.

Mokslinis požiūris, saugumas ir tinkamai parinkti komponentai leidžia naudoti kosmetiką namuose.

– tai ne tik išorinis grožis, tai pasitikėjimas savimi, sėkmė ir nauja gyvenimo filosofija – harmonijos filosofija, paremta šimtmečiais kaupta žmonijos patirtimi. Ne paslaptis, kad grožis ir sveikata yra dvasinės pusiausvyros, harmonijos su aplinkiniu pasauliu ir savimi pagrindas, o mūsų oda yra sielos veidrodis. Atsižvelgdama į tai, ONmacabim naudoja „Išmaningą“ dermatologiją, veiksmingai derindama išorinę ir vidinę terapiją, vadovaujamasi individualiu požiūriu į klientą, suteikdama procedūrų komfortą bei saugumą. Laboratorija leidžia neribotai išplėsti kosmetologams savo veiklos sritį, panaudodama kosmetologijos srityje įgytą patirtį ir žinias.

Naujausios tendencijos, kuriomis grindžiamas procedūrų protokolų kūrimas – tai unikalių Judėjos dykumoje augančių vaistinių žolelių savybių panaudojimo bei originalių ONmacabim mokslinės laboratorijos specialistų idėjų įgyvendinimo, pasitelkiant naujausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas, rezultatas. Skiriamasis ONmacabim bruožas yra unikalios daugiafunkcinės modulinės linijos, kurios yra natūralių biostimuliatorių, išgautų iš augalų ląstelių, aktyvinančių svarbias odos ląstelių funkcijas, derinys.

i peptidų ir rūgščių veikimą, taip aktyviai priešindamiesi natūralaus chronologinio  ( su amžiumi) senėjimo pasekmėms.

Ši Neutrazen linija :

  • suteikia pastebimą jauninantį efektą
  • suteikia akivaizdų stangrinimo efektą
  • patempia odą, suteikia sveiką veido spalvą
  • be invazinių procedūrų efektyviai stangrina veido, kaklo ir dekoltė odą.
  • stimuliuoja finroblastų darbą, ir taip jie pradeda aktyviai gaminti kolageno ir elastino skaidulas. Tokiu būdu sustiprinamas veido „karkasas“
  • Prailgina jaunystę, kovoja su raukšlėmis, gravitacinės prozės ( audinių suglebimo) požymiais

Subtilus kremas su šviesinančiu efektu, puikiai pašalina odos atspalvio trūkumus ir apsaugo nuo tolesnio jų atsiradimo, suteikia odai spindesio, kontroliuoja melanogezę, stimuliuoja ląstelių odos atsinaujinimą ir atjauninimą. Kremas skirtas slopinti įvairių tipų odos pigmentaciją. Padeda sumažinti raukšleles, turi stiprių antioksidantų. Trukdo glikacijos, susijusios su senėjimu ląstelių lygmeny, procesui, turi stimuliuojantį poveikį epidermio ląstelėms. Stabdo odos fotosenėjimo procesą. Palaiko odos tonusą, elastingumą ir užtikrina jos sveiką išvaizdą. Apsaugo odą nuo agresyvaus išorinio poveikio, atkuria odos ląstelių apykaitą, skatina jos persitvarkymą, gerina kolageno ir elastino sintezę, padidina odos tonusą ir elastingumą. Lengvos tekstūros kremas greitai susigeria, nepalikdamas ant odos pėdsakų, lipnumo, riebumo pojūčio.

sudėtis :

šilkmedžio, rozmarinų ekstraktai, askorbo rūgštis, ramunėlių, medetkų ekstraktai, saldžiųjų migdolų, alyvuogių, simondsijų aliejai, arbutinas, kojiko rūgštis, pieno rūgštis, glikolio rūgštis, kviečių gemalų aliejus, vitaminas E, indiškojo lapainio ekstraktas, Pristine Bright tm , vitaminas B5, alavijas, heksilersorcinolis, nakvišų, levandų aliejus, alantoinas.

naudojimo būdas :

Kremą tepkite ryte ir vakare ant nuvalytos odos. Užtepus švelniai pamasažuokite odą, kad sustiprintumėte kremo veikliąsias medžiagas. Naudojant saulės aktyvumo laikotarpiu, dienos metu būtina tepti kremą, kurio apsaugos nuo saulės koeficientas yra 50 SPF.