BDR Re-action Natural Skin Exfoliation, 30ml

Vaisių rūgštys “Re-action natural 10%”
Labai veiksminga ir gerai toleruojama vaisinė ir pieno rūgštis. Išgautos smulkios rūgšties molekulės gerai išvalo odą ir poras. Nelygi oda tampa glotni, lygi ir akivaizdžiai skaistesnė. Odos spalva gaivi ir švytinti.
Unikalios sudėties produktas labai švelniai pašalina negyvas odos ląsteles. Išvalomas epidermis, lengviau valosi oda. Reguliariai naudojant, ženkliai mažėja jautrumo šviesai sukelto senėjimo požymiai. Priežiūros su AHA rūgštimis galimi rezultatai. AHA gerina riebios ir pažeistos odos būklę.
Naudojimas: 2 kartus per savaitę vakare tepti ant švarios ir sausos veido odos, palaikyti 10 min. ir nuplauti vandeniu.

LACTIC ACID: reguliuoja pH pusiausvyrą, suteikia odai skaistumo.
CITRIC ACID: pasižymi keratolitinėmis, bei šviesinančiomis savybėmis.
GLYCOLIC ACID: pašalina negyvąsias odos ląsteles, skatina randų gijimą, atstato odos toną ir veikia senėjimo požymius, lygina linijas ir raukšles. Svarbus komponentas gydant aknę ir esant odos patamsėjimui, bei randams.

Talpa: 30ml

Sudėtis: Pieno rūgštis yra odos hidrolipidinėje plėvelėje ir kartu su kitomis odai būdingomis medžiagomis yra atsakinga už apsauginės rūgšties apvalkalo stabilizavimą. Pieno rūgštis drėkina odą ir suriša drėgmę joje. Didesnėmis koncentracijomis pieno rūgštis gali suardyti suragėjusias ląsteles ir pašalinti komedonus, todėl ji taip pat naudojama švelniam paviršiaus šveitimui dėmėtai odai, linkusiai į spuogus.
Citrinų rūgštis gaunama iš citrinos ir yra viena iš vaisių rūgščių. Turi ypač sutraukiantį ir tonizuojantį poveikį. Be to, palaikomas gijimo procesas. Antiseptinis poveikis ypač efektyvus, kai naudojamas prieš dėmėtą odą.

AQUA, CITRIC ACID, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CARBOXYMETHYL HYDROXYETHYL CELLULOSE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.