ONmacabim Neutrazen Coffebeen stangrinamasis kremas odai aplink akis, 15 ml

38,00

Turime

ONmacabim Neutrazen Coffebeen- regeneruojamasis ir stangrinamasis kremas odai aplink akis

Neutrazen linija– Tai peptidų terapija. Kosmetikos priemonės pagamintos naudojant unikalius nanokomponentus, leidžiančius sukurti preparatus, prasiskverbiančius į giliuosius epidermio odos sluoksnius ir atkuriančius sutrikusius mechanizmus.

Neutrazen kosmetika padeda sumažinti su amžiumi susijusius pokyčius. Jame yra peptidų kompleksų, vaisių rūgščių, retinolio. Naudojant Neutrizen preparatus, suaktyvinama audiniams reiklaingų medžiagų sintezė. Peptidų kompleksai turi galimybę perduoti informaciją ląstelėms, sukelti regeneracijos procesus, o tai lemia liftingo ir savaiminio atsistatymo efektą.

Rūgštys švelniai, bet efektyviai atnaujina ląsteles, atskirdamos nuo odos epidermio sluoksnį ir sustiprindamos medžiagų apykaitos procesus, išlygindamos odos reljefą ir padarydamos kai kuriuos jos trūkumus nematomais. Dėl  savo prigimties nanokomponentai  ( vitaminai A, E, C ir kt.) gali gyliai prasiskverbti , sustiprindami peptidų ir rūgščių veikimą, taip aktyviai priešindamiesi natūralaus chronologinio  ( su amžiumi) senėjimo pasekmėms.

Ši Neutrazen linija :

  • suteikia pastebimą jauninantį efektą
  • suteikia akivaizdų stangrinimo efektą
  • patempia odą, suteikia sveiką veido spalvą
  • be invazinių procedūrų efektyviai stangrina veido, kaklo ir dekoltė odą.
  • stimuliuoja finroblastų darbą, ir taip jie pradeda aktyviai gaminti kolageno ir elastino skaidulas. Tokiu būdu susitiprinimas veido „karkasas“
  • Prailgina jaunystę, kovoja su raukšlėmis, gravitacinės prozės ( audinių suglebimo) požymiais

Kremas pasižymi puikiu suderinamumu su odos ląstelėmis ir lengvai įsikverbia į jas, efektyviai stimuliuodmas jų veiklą. Kremo sudėtyje esantis kofeinas turi gydomąjį poveikį odai: suaktyvina medžiagų apykaitos procesus, ypač riebalų ir vandens apykaitą, sušvelnina ir apsaugo epidermio sluoksnį. Puikiai parinkta ingredientų sudėtis neleidžia susidaryti tamsiems ratilams ir maišelimas po akimis, pašalina išorinius akių nuovargio požymius. Naudojant šį kremą ilgesnį laiką pastebimai sumažėja smulkių raukšlelių po akimis , oda tampa elastinga ir patempta.

Sudėtis:

taukmedžio sviestas, avokadų, simondsijų aliejai, natrio hialuronatas, vitaminai E, B5б, kofeinas ( nano forma), žaliosios arbatos lapų ekstraktas, alantoinas, vitaminas A

Naudojimo būdas:

Užtepkite nedidelę kiekį kremo  anr odos aplik akis. Naudokite vakare 1,5- 2 valandoms iki miego.

Talpa: 15ml