Intensyvi jauninamoji audinio pagrindo DERMAHEAL kaukė užpildo, stiprina, stangrina ir net 24 valandas drėkina odą. Dėl aktyvios biomimetinių peptidų veiklos odos atjauninimo procesas vyksta ląstelių lygmeniu. Ši priemonė, visiškai uždengdama periorbitalinę zoną, pašalina tamsius ratilus po akimis, o dėl hialurono rūgšties ir kolageno hidrolizato lėtina raukšlių atsiradimą. Raukšlių užpildymo efektas matomas iš karto nuėmus kaukę.

„Dermaheal Eye Filler Mask“ kaukė taip pat gali būti naudojama ir kaip raminanti priemonė, palengvinanti hiperemiją po injekcijų periorbitalinėje zonoje. Odos perforacijos po mezoterapijos žymiai sustiprina kaukės veikimo poveikį. Susidariusi dujoms pralaidi bioplėvelė suteikia dengimo efektą ir neleidžia patogeninei florai prasiskverbti po trauminių procedūrų. Unikali kaukės komponentų sudėtis garantuoja teigiamą poveikį ir gali konkuruoti su priemonėmis, užpildančiomis odą.

Laboratoriniai ir klinikiniai tyrimai patvirtina, kad po vieno akių kaukės panaudojimo raukšlių ilgis ir gylis sumažėja 40%. Per 3 savaites kolageno sintezė audiniuose padidėja 42%, elastino – 40%, hialurono rūgšties – 48%. Kaukės efektyvumo paslaptis – aktyviųjų ingredientų pasiskirstymas į gilesnius odos sluoksnius. „Dermaheal Eye Filler Mask“ kaukės komplekse biomimetiniai peptidai yra uždaryti nanokapsulėse, kurios yra identiškos odos ląstelių membranos struktūrai.

Indikacijos:
•    Smulkios ir gilios paakių raukšlės;
•    suglebusi ir suplonėjusi oda;
•    tamsūs ratilai aplink akis;
•    paakių paburkimas.

Naudojimo būdas:

Uždėkite lakštinę kaukę ant kruopščiai nuvalyto veido, akių srityje ir palaikykite 45 minutes. Praėjus nurodytam laikui nuimkite kaukę ir likusį serumą pirštų galiukais paskirstykite ant odos kol visiškai įsigers. Naudokite 2 kartus per savaitę intensyviam akių vokų atjauninimui arba vieną kartą – greitam poveikiui.