DERMAHEAL POST THERAPY SUPER BRIGHTENING CREAM kremas po lazerinių procedūrų, 15 g

28,00

Neturime

Kategorijos: ,

Šviesinamasis, veido spalvą lyginantis DERMAHEAL kremas skirtas odai apsaugoti ir atnaujinti po kosmetinių procedūrų: šveitimo, lazerio procedūrų ir plastinių operacijų. Peptidų ir augimo veiksnių pagrindu pagamintas kremas turi stiprų regeneruojamąjį poveikį.

Ši priemonė suaktyvina ląstelių dalijimąsi ir kolageno, elastino ir hialurono rūgšties sintezę, paspartina odos gijimą po bet kokių pažeidžiančių procedūrų, gerina kraujotaką, stiprina imunitetą, sumažina randus, neleidžia susidaryti pigmentui ir uždegiminėms reakcijoms. Kremas pagreitina regeneraciją ir keletą kartų sustiprina šveitimo ir lazerinių procedūrų poveikį. Jis gali būti naudojamas kaip pirmoji pagalba namuose nuo nudegimų, įpjovimų ir kt.

„Dermaheal Post Therapy Super Brightening Cream“ tinka bet kokio amžiaus pacientams, norintiems greitai išgydyti odą po traumuojančių procedūrų: cheminio šveitimo, šlifavimo lazeriu, injekcijų. Tai nepakeičiama priemonė odos gijimo laikotarpiu, kuri giliai drėkina pažeistą odą, pašalina diskomforto jausmą, paraudimą ir patinimą, anestezuoja. Naudodamiesi nauja „Post Therapy Super“ šviesinančio kremo formule, jūs galite daugiau nesijaudinti dėl amžiaus dėmių po cheminių ir lazerinių procedūrų.

Indikacijos:

  • Pažeista oda po lazerinės kraujagyslių korekcijos;
  • atsigavimas po traumuojančių procedūrų, lazerinės randų korekcijos, navikų pašalinimo;
  • potrauminės hiperpigmentacijos ir odos randų profilaktika.

Naudojimo būdas:

Keletą kartų per dieną užtepkite nedidelį kiekį kremo ant kruopščiai nuvalytos pažeistos veido, kaklo ar dekoltė srities odos. Kremą galima tepti iškart po fototermolizės ar šveitimo procedūros ir nuo trečios dienos po operacijos.

Papildoma informacija

Tūris

15g