Diego Dalla Palma BODY BIOENERGY rinkinys kūnui: kūno šveitiklis 250 ml + intensyviai drėkinantis kūno kremas 250 ml + kosmetinė

56,70

Neturime

DIEGO DALLA PALMA  rinkinys kūnui – tai puiki dovana grožio terapijai namuose. Rinkinį sudaro vienos iš perkamiausių ir geriausiai įvertintų DIEGO DALLA PALMA priemonių: ICON TIME kūno šveitiklis, ICON TIME intensyviai drėkinantis kūno kremas, stilinga eko odos kosmetinė.

Švelni produktų tekstūra, turtinga subalansuota sudėtis, bioenergetiniai aliejai suteikia ilgalaikį drėkinimą, intensyviai maitina. Šie produktai atstato ir puoselėja Jūsų odą.  Tinka ir moterims, ir vyrams. Visoms amžiaus grupėms.

Body Bioenergy kūno šveitiklis, 250 ml

Priemonė pašalina negyvąsias odos ląsteles, todėl oda tampa lygi ir švelni.

 

Body Bioenergy intensyviai drėkinantis kūno kremas, 250 ml

Priemonė suteikia komforto jausmą ir atgaivą sausai ir jautriai odai, todėl ji tampa minkšta ir aksominė. Su argano aliejumi, taičio gardenija, kinrožės žiedų ir frangipani gelių ekstraktais idealiai maitina itin dehidratuotą odą ir labiausiai išsausėjusias kūno vietas (keliai, alkūnės ir pėdų kulnai). Dėl minkštos ir greitai įsigeriančios tekstūros oda greitai tampa glotni ir elastinga.