EXUVIANCE EMPOWER skaistinamasis veido serumas, 30ml

66,00

Liko tik 1

Intensyvus serumas su 9% bionininių ir polihidroksi rūgščių (PHA) kompleksu gali padėti stangrinti, gerinti odos tekstūrą, mažinti raukšleles ir raukšles, išsiplėtusias poras, lyginti odos toną, skatinti ląstelių atsinaujinimą.

EXUVIANCE EMPOWER skaistinamasis veido serumas, 30ml

Intensyvus serumas su 9% bionininių ir polihidroksi rūgščių (PHA) kompleksu gali padėti stangrinti, gerinti odos tekstūrą, mažinti raukšleles ir raukšles, išsiplėtusias poras, lyginti odos toną, skatinti ląstelių atsinaujinimą. Multivitaminų ir jūrinių augalų kompleksas padeda skaistinti odą.

pirštų galiukais švelniai paskirstykite serumą ant švarios veido ir kaklo odos. Įmasažuokite. Gali būti naudojamas vienas arba prieš kitą drėkinamąją priemonę. Dėmesio: sudėtyje yra alfahidroksirūgščių (AHR) – gali sukelti jautrumą saulės spinduliams, padidinti nudegimų riziką. Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV spindulių ir tinkamą aprangą. Naudojant priemonę arba savaitę po naudojimo ribokite buvimą saulėje. Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Naudoti, kaip nurodyta. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, nutraukti naudojimą. Saugoti nuo vaikų. Prarijus, kreiptis į gydytoją.

Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Glycerin, Gluconolactone, Lactobionic Acid, Polysorbate 80, Triethanolamine, Mandelic Acid, Arginine, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Chondrus Crispus Extract, Citric Acid, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Methylparaben, Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Citral.