Nėra

EXUVIANCE FOCUS matiškumo suteikianti želė riebiai-mišriai odai, 30g

37,50

Neturime

Lengvos, neriebios želė sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda sugerti riebalų perteklių ir suteikti matinį efektą riebiai odai.

EXUVIANCE FOCUS matiškumo suteikianti želė riebiai-mišriai odai, 30g

Lengvos, neriebios želė sudėtyje esančios veikliosios medžiagos padeda sugerti riebalų perteklių ir suteikti matinį efektą riebiai odai. Migdolų rūgštis (AHA) veiksmingai reguliuoja riebalų išsiskirymą, mažina porų dydį, lygina odą. Be alkoholio. Be aliejaus. Nekomedogeninė. Neaknegeninė.

gali būti naudojama po/ant drėkiklio, po/ant makiažo, gali būti naudojama ir viena. Dėmesio: sudėtyje yra alfahidroksirūgščių (AHR) – gali sukelti jautrumą saulės spinduliams, padidinti nudegimų riziką. Dieną rekomenduojama naudoti odos priežiūros priemones su apsauga nuo UV spindulių ir tinkamą aprangą. Naudojant priemonę arba savaitę po naudojimo ribokite buvimą saulėje. Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. Naudoti, kaip nurodyta. Saugotis, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, nutraukti naudojimą. Saugoti nuo vaikų. Prarijus, kreiptis į gydytoją.

INCI: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Gluconolactone, Mandelic Acid, Glycerin, Dimethicone Crosspolymer, Sodium Chloride, PEG/PPG-18/18 Dimethicone, Polysorbate 20, Silica Silylate, Caprylyl Glycol, Ammonium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.