Fillmed SKIN PERFUSION 6HP-YOUTH cream

130,00

Liko tik 1

Visapusiško poveikio kremas mišriai, riebiai odai.

PASKIRTIS: mišriai, riebiai odai su išsiplėtusiomsi poromis
YPATINGAS: rekomenduojamas ir VYRAMS

Mišrios ir riebios veido odos priežiūrai skirtas kremas SKIN PERFUSION 6HP-YOUTH CREAM suteikia matiškumo, reguliuoja riebalų išsiskyrimą, pasižymi antiseptiniu poveikiu.

GILUMINĖ REGENERACIJA
Kolageno gamybą stimuliuojantis hidroksiprolinas gerina odos ląstelių dauginimąsi. Dėl to oda greičiau regeneruojasi, tankėja jos vidinis sluoksnis.

MATIŠKUMAS
Sudėtyje esantis cinkas ir vitaminas B6 intensyviai reguliuoja riebalų išsiskyrimą ir suteikia odai matinį efektą. Pasižymi antiseptiniu poveikiu – slopina bakterijų dauginimąsi. Taip pat stiprina odos barjerą, saugantį nuo kenksmingų aplinkos veiksnių.

POROS
Vaistinė derva Lentiscus 95 pasižymi antibakteriniu ir priešuždegiminiu poveikiu. Veiksmingai sutraukia poras ir mažina odos netolygumus.

ODOS KOKYBĖ
NCTF® (vitaminų, aminorūgščių, kofermentų, mineralų ir anstioksidantų) ir hialurono rūgšties kompleksas – gerai žinomas anti-age mezoterapijoje, užtikrina visapusišką odos kokybės gerėjimą: skatina ląstelių metabolizmą ir apsaugo odą nuo senėjimo procesų.

Geriausias kremo SKIN PERFUSION 6HP-YOUTH CREAM poveikis juntamas naudojant kartu su kitomis SKIN PERFUSION linijos odos priežiūros priemonėmis, tinkančiomis mišriai ir į riebumą, aknę linkusiai odai.

TEKSTŪRA: Tirpstanti balzaminė tekstūra

NEDIRGINA ODOS