Fillmed SKIN PERFUSION glycopeel mask

68,00

Neturime

Unikali šveičiamoji kaukė su glikolio rūgštimi.

Fillmed SKIN PERFUSION glycopeel mask

Unikali šveičiamoji kaukė su glikolio rūgštim.

Aprašymas
PASKIRTIS: odos šveitimui ir šviesinimui

Estetinės medicinos pagrindu sukurta šveičiamoji kaukė su glikolio rūgštimi GLYCOPEEL MASK yra unikalus prancūzų estetinės medicinos laboratorijos FILLMED išradimas. Kreminės konsistencijos kaukė skaistina odą, ir, svarbiausia, padeda saugiai pašalinti negyvas odos ląsteles bei išvalyti užsikimšusias poras be mechaninio odos šveitimo, todėl specialistų rekomenduojama:

 • porėtos, riebios odos priežiūrai, ypač – suaugusiųjų aknės atveju,
 • papilkėjusios veido odos skaistinimui, nuovargio požymių mažinimui,
 • nepageidaujamos pigmentacijos mažinimui, odos šviesinimui,
 • odos paviršiaus tolyginimui

Kodėl reikia šveisti odą?

Odos paviršiaus šveitimas yra būtinas ląstelių atsinaujinimui, todėl svarbu užtikrinti, kad nuo odos būtų reguliariai pašalinamos negyvosios ląstelės ir nešvarumai, atsiradę dėl miesto užterštumo, streso, menkaverčio maisto, miego trūkumo, rūkymo ir panašių veiksnių. Kasdieninės odos valymo priemonės dažniausiai nuvalo makiažą ir tik dalį paviršiuje esančių nešvarumų, todėl intensyvesnis odos šveitimas 1-2 kartus per savaitę padės odą išvalyti giliau. Tokiu būdu oda ne tik taps švaresnė, tolygesnė, bet bus suaktyvinti odos atsinaujinimo procesai, ji atgaus sveiką švytėjimą, pamažės pigmentacijos.

Fillmed GLYCOPEEL MASK kaukė sukurta ir rekomenduojama kaip profilaktinė odos šveičiamoji priemonė namuose bei ruošiantis estetinės medicinos procedūroms, pavyzdžiui, cheminam pilingui su gliukonolaktonu kosmetologo kabinete.

PASTEBIMI REZULTATAI JAU PO 8 PROCEDŪRŲ:

 • Švytinti oda
 • Mažiau raukšlių
 • Pagerinta odos tekstūra
UNIKALI SUDĖTIS – estetinės medicinos produktų gamintojo inovacija!

Sudėtyje yra dvi rūgštys, kurių poveikis tarpusavyje subalansuotas, o koncentracija parinkta atsižvelgiant į siekiamą maksimalų veiksmingumą.

 • 15% glikolio rūgštis: itin aukštos koncentracijos rūgštis suteikia stiprią eksfoliaciją, matomai pagerina odos tektūrą, mikroreljefą, švarina poras, skaistina odą ir tolygina jos toną, mažina raukšles ir smulkias raukšleles.
 • 2% fitinė rūgštis: dermatologų pripažintas komponentas veiksmingam pigmentacijos šalinimui, odos skaistinimui.

Odą drėkinantis ir raminantis kompleksas užtikrina, kad formulė būtų pritaikyta netgi jautriai odai: sudėtį papildo ingredientai, kurie apsaugo odą nuo rūgštinio sudirginimo:

 • Provitaminas B5 padeda atstatyti odos apsauginį barjerą ir reguliuoja jo būklei svarbų drėgmės balansą.
 • Alantoinas nuramina odą po odos šveitimo ir papildomai ją drėkina.
 • Polisacharidai pasižymi stipriu raminuoju poveikiu ir odos drėkinimu.

Žemas pH (4,9) padeda išlaikyti glikolio rūgšties efektyvumą.

KAIP NAUDOTI: Užtepkite storą kaukės sluoksnį ant viso veido, išskyrus sritis aplink akis, antakius ir lūpas. Kaukę rekomenduojama laikyti 5-10 min., tačiau, ją tik pradėjus naudoti pirmą kartą geriau pasirinkite trumpesnį, pavyzdžiui, 5 min., laiką ir kitais kartais 1-2 minutėmis procedūrą pailginkite. Kaukę kruopščiai nuplaukite drungnu vandeniu, geriau nenaudokite drėgnų servetėlių ar kitų jautrios odos valymui nepritaikytų priemonių, kurios gali sukelti nepageidaujamą reakciją. Po kaukės galite jausti nežymų dilgčiojimą, kuris yra normali odos reakcija ir praeina savaime dėl kaukės sudėtyje esančio raminamojo kompekso.

Kaukę rekomenduojama naudoti vakare, tačiau, jei tenka panaudoti dienos metu, po jos būtina pasitepti stiprios apsaugos priemone nuo saulės, tinkančiu jautriai veido odai.