Fillmed SKIN PERFUSION HXR eye cream

90,00

Neturime

Paakių kremas su į botoksą panašiu poveikiu.

Paakių kremas FILLMED HXR EYE CREAM iš profesionalios kosmetikos linijos SKIN PERFUSION pasižymi panašiu į botoksą poveikiu, todėl akivaizdžiai mažina raukšleles, o flavonidai slopina dažnai varginantį paakių paburkimą. Ypatinga formulė sukurta specialiai ypač gležnos ir plonos paakių odos priežiūrai atsižvelgiant į dažniausiai įvardijamas paakių problemas tiek moterims, tiek vyrams:

RAUKŠLĖS
Į botoksą panašiu poveikiu pasižymintis Arg-Lys Peptidas atpalaiduoja paakių odą ir todėl akivaizdžiai pamažėja raukšlelių gylį ir skaičių aplink akis.

PATAMSĖJĘ PAAKIAI
Heksilrezorcinolis – aktyvus šviesinamasis ingredientas, intensyviai mažinantis paakių patamsėjimą, kuris atsiranda kaip amžiaus ar nuovargio požymis. Šviesesni paakiai iškart suteikia žvilgnsiui gaivumo, veidas atrodo pailsėjęs.

PABURKIMAI
Sudėtyje esantis paprastojo kaštono ekstraktas escinas garsėja limfodrenažinėmis savybėmis. Jis yra gausus flavonoidų, kurie gerina mikrocirkuliaciją ir mažina aplink akis atsiradusius paburkimus.

PRASTA ODOS BŪKLĖ
NCTF (vitaminų, aminorūgščių, kofermentų, mineralų ir anstioksidantų) ir hialurono rūgšties kompleksas – vadinamas mezoterapijos „auksiniu standartu“, užtikrina visapusišką paakių odos būklės pagerinimą, nes paskatina su amžiumi sulėtėjusius odos atsinaujinimo procesus ir taip palaiko jaunatviškesnę paakių odos išvaizdą.

TEKSTŪRA: Tirpstanti balzaminė tekstūra, tinkama visiems odos tipams. Nedirgina odos.