Fillmed SKIN PERFUSION perfecting solution

55,00

Neturime

Gliukonolaktono tirpalas odos skaistumui ir porų valymui.

PASKIRTIS: odos valymui ir skaistinimui

Jau sulaukus 30-ties, odos ląstelių atsinaujinimo ciklas pailgėja, mirusios odos ląstelės sunkiau pasišalina ir kaupiasi odos paviršiuje, taip įtakodamos odos papilkėjimą, porų kimšimąsi ir pavargusią išvaizdą. Eksfoliuojantis gliukonolaktono tirpalas SKIN PERFUSION PERFECTING SOLUTION skirtas švelniai pašalinti negyvas odos ląsteles, pagerinti odos tekstūrą, suteikti gyvybingumo.

Gliukonolaktonas – tai polihidroksi rūgštis (PHA), kuri labai švelniai veikia odą ir nesiskverbia į gilesnius odos sluoksnius. Jo poveikis yra labai panašus į AHA rūgščių (tokių kaip glikolio ar pieno rūgštis), tačiau yra kur kas geriau toleruojama ir tinka net jautriai odai. Tai lemia cheminė gliukonolaktono kompozicija – jo molekulė yra didesnė nei AHA, į odą ji sverbiasi lėtai ir neagresyviai, todėl nenudegina ir nesudirgina odos. Gliukonolaktonas taip pat turi daugiau hidroksilo grupių nei AHA molekulės, todėl pasižymi daug didesniu drėkinamuoju potencialu. Būtent todėl gliukonolaktonas tobulai tinka norint atnaujinti net sausą ir jautrią odą.

Priemonė švelniai eksfoliuoja negyvas epidermio ląsteles, lygina odos tekstūrą, mažina netolygumus. Turi antioksidacinių savybių, prilygstančių vitaminui C ir E. Sureguliuoja odos riebalų išsiskyrimą ir suteikia odai matinį atspalvį, padeda išvalyti ir sutraukti poras. Efektyviai mažina uždegiminius aknės pažeidimus. Pasižymi drėkinamosiomis sąvybėmis.

SKIRTA
Švelniai eksfoliacijai. Visų tipų odai.

TEKSTŪRA: Skystas tirpalas
VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS: 4% gliukonalaktonas