Dr.Ohhira® geriamas skystas kolagenas.

PASIEKIA ODĄ TEN, KUR KITI NEPRASISKVERBIA!

ANTI_AGE%20TRIO_pink.jpg

Kolagenas + elastinas + hialurono rūgštis

OM-X

Sinbiotinis ekstraktas iš uogų, vaisių, daržovių, grybų, dumblių

CoQ10, vitaminas C, bičių pienelis, mėlynės 

  • I, II, III tipo jūrinis kolagenas
  • Kolageno TRIPEPTIDAI (Gly-Pro-Hyp)
  • Jūrinis elastinas
  • 93% grynumo hialurono rūgštis
  • MIKROmolekulinė veikliųjų medžiagų masė
  • Saldarūgščio uogų skonio

Sudėtis yra unikali!

Jūrinės kilmės kagenas, elastinas, hialuronas, gerosios bakterijos, šytake grybai, bičių pienelis, kofermentas q10, vit C

Pakuotėje yra 10 buteliukų po 20 ml / Grynasis kiekis – 200 ml.

Vartojimas:

Vieną vartojimo kursą sudaro 10 buteliukų, kuriuos išgersite per 3 savaites. Pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką (20 ml) vieną kartą per dieną, geriausiai – vakare. Po to, praleidus dvi dienas, pradėti antrąją pakuotę. Gerti po vieną buteliuką per dieną kas tris dienas. Jei norisi, galima užgerti vandeniu. Per metus rekomenduojami 3-4 kursai. Atidarius buteliuką – suvartoti nedelsiant.

Retais atvejais galimas produkto sudedamųjų dalių spalvos pasikeitimas ar ant buteliuko dugno susidariusios nuosėdos, tačiau tai neturi įtakos produkto kokybei. Jei susidarė nuosėdų, prieš vartojimą gėrimą suplakite.

Tinka vartoti tiek nėštumo, tiek žindymo periodu.

Kas yra kolagenas?

Žodis kolagenas kilęs iš graikų kalbos: colla – klijai, genno – gaminti. „Gaminami klijai“ – ši frazė puikiai apibūdina kolageno funkcijas – “suklijuoti”, “sujungti” ląsteles, iš kurių formuojasi audiniai ir organai.

Tai vienas iš svarbiausių organizmo baltymų. Kolageno gausu odoje bei visame judėjimo aparate (kauluose, kremzlėse, sausgyslėse, raiščiuose, raumenyse), taip pat – dantyse ir dantenose, akies ragenoje, kraujagyslėse, vidaus organuose bei audiniuose.

KOLAGENO SKAIDULOS

Kolagenas sudaro: 70% odos masės, 53% sąnarių kremzlių ir 27% kaulų, 60% dantenų ir didžiąją dalį kraujagyslių.

Kolagenas yra baltymas, kurio struktūrą sudaro triguba spiralė, sudaryta iš pasikartojančios amino rūgščių sekos: glicinas-X-Y.

Glicinas* yra aptinkamas beveik kiekvienoje triguboje sekoje, o kitos 2 amino rūgštys į spiralę patenka atsitiktine tvarka, t.y. X ir Y vietoje gali būti bet kuri iš 20 amino rūgščių, dažniausiai esančių baltymuose.

Dažniausiai į trigubą spiralę – kaip X ir Y – patenka prolinas, hidroksiprolinas ir alaninas. Prolinas ir hidroksiprolinas sudaro apie 20% kolageno, o alaninas – 10%.

*Glicinas sudaro trečdalį baltymo kolageno. Glicinas reikalingas palaikyti odos struktūrą, skatina žaizdų gijimą. Ši amino rūgštis pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Savo forma ji yra paprasčiausia iš visų aminorūgščių, pasižyminti stabilumu, kas svarbu genetinei baltymų struktūrai išlaikyti.

KOLAGENO PLUOŠTAS SENO IR JAUNO ŽMOGAUS ODOJE

Dr.OHHIRA kolagenas


Kolageno elastingumą mažina laisvieji radikalai, jo sintezę lėtina ir su amžiumi atsirandantys hormoniniai pokyčiai (menopauzės metu oda netenka elastingumo ir tamprumo kelis kartus greičiau) bei neigiami išorės veiksniai (rūkymas, ultravioletiniai saulės spinduliai, užteršta aplinka). Palaipsniui nykstant kolageno sugebėjimui sugerti ir išlaikyti vandenį, oda praranda drėgmę, elastingumą, suglemba, atrofuojasi prakaito ir riebalinės liaukos, mažėja ir sąnarių lankstumas ir paslankumas.

Dr.OHHIRA kolagenas