Diego Dalla Palma „FilLift“ kalėdinis rinkinys Jūsų veido modeliavimui. Šis rinkinys, susidedantis iš „Stangrumą atstatančio veido kremo“, „Akių ir lūpų kontūro kremo“ bei elegantiškos kosmetinės siūlo visapusišką veido ir paakių odos priežiūros rutiną. Absoliutus ANTI-AGE efektas.

Šio „FilLift“ patrauklaus kalėdinio rinkinio nauda Jums:

  • Naujai apibrėžti veido kontūrai;
  • Veido odos tankio padidėjimas;
  • Kova su suglebusia oda ir kitais gravitacijos požymiais;
  • Skatina naujo kolageno gamybą ir sumažina raukšlių išvaizdą bei gylį;
  • Sumažina mimikos raukšleles, oda tampa lygesnė.

„FilLift“ rinkinį sudaro „Stangrumą atstatančio veido kremas“, „Akių ir lūpų kontūro kremas“ bei elegantiška kosmetinė. „Stangrumą atstatantis veido kremas“ praturtintas „Collalift 18“ ir „Enhanced BTX hexapeptid-1“ skatina intensyvų stangrinimą (odos pakėlimą) su 4D formavimo efektu: išryškina veido kontūrus, atkuria skruostų, veido apimtį, sušvelnina smulkių ir gilių raukšlių matomumą, sušvelnina mimikos linijas. Kremas su aksomine tekstūra suteikia jaunatvišką išvaizdą kasdien. „Akių ir lūpų kontūro kremas“ bendras „Collalift 18“ ir „Dermaplex“ peptidų poveikis sustiprina kolageną visuose odos sluoksniuose ir suteikia naują mechaninę atramą odos audiniams, pagerindamas nukarusių vokų, mimikos raukšlelių aplink lūpas išvaizdą. Aktyvūs ingredientai ramina odą bei sumažina tamsių sričių išvaizdą, suteikdamas žvalesnes ir ryškesnes akis. Diena po dienos lūpų kontūras atrodo labiau apibrėžtas ir lygus. Be kvapo.

Itališkos kosmetikos „FilLift“ rinkinys susideda iš „Stangrumą atstatančio veido kremas“ 50ml ir „Akių ir lūpų kontūro kremo“ 50ml bei elegantiškos juodos kosmetinės. Šis rinkinys puikus anti-age efekto šaltinis.

„Diego Dalla Palma“ tai kūrybiškumas, elegancija, grožis. Tai vertybės, dėl kurių žmonės visame pasaulyje mėgsta itališkus produktus. Nuo pat įkūrimo, kompanijos tikslas buvo ištirti visas grožio sritis ir tai padaryti netradiciškai, ieškant unikalių idėjų, nes kiekviena moteris savyje turį nuosavą pasaulį, o tikrasis grožis nepakenčia suvaržymų. Pagrindinis dėmesys skiriamas ne į trūkumus, kuriuos norima paslėpti, o į rezultatą, kurio trokštama. Kremai, prausikliai, geliai, koncentratai ir visos kitos odos priežiūros priemonės sutelktos į nuolatinę, profesionalią priežiūrą.

Ryte ir vakare po pienelio ir toniko, kurie detoksikuoja odą, užtepkite nedidelį kiekį kremo ant veido, kaklo ir dekoltė. Venkite akių srities.