Grožio rinkinys „Moisturizing“ DIEGO DALLA PALMA

70,90

Liko tik 1

Diego Dalla Palma „Moisturizing“ grožio rinkinys Jūsų odos drėkinimui bei atgaivinimui. Šis rinkinys, susidedantis iš „Atkuriamojo ir maitinamojo 24H kremo labai sausai odai“, „Gaivinančio gelio akių sričiai“ bei elegantiškos kosmetinės drėkina veido odą, atgaivina akių kontūrą, neutralizuoja maišelius, tamsius ratilus po akimis ir nuovargio požymius.

Šio „Moisturizing“ patrauklaus kalėdinio rinkinio nauda Jums:

  • Drėkina veido odą;
  • Atgaivina akių kontūrą bei paakių odą;
  • Neutralizuoja nuovargio požymius,
  • Maišelius, tamsius ratilus po akimis

„Moisturizing“ rinkinį sudaro „Atkuriamojo ir maitinamojo 24H kremo labai sausai odai“, „Gaivinančio gelio akių sričiai“ bei elegantiška kosmetinė. „Atkuriamasis ir maitinamasis 24H kremas labai sausai odai“ ir „Gaivinantis gelis akių sričiai“ idealiai tinka sausai odai, kuriai reikia intensyvaus drėkinimo, maitinimo ir apsaugos nuo išorinių veiksnių (šalio, vėjo, oro kondicionavimo). Jo turtinga ir tiršta tekstūra ne tik intensyviai sudrėkina ir pamaitina odą skirtinguose sluoksniuose, bet ir atstato lipidų lygį, kad oda būtų elastingesnė ir atsparesnė išorės veiksniams. „Gaivinantis gelis akių sričiai“ puikiai koreguoja tamsius paakius ir smulkias raukšleles.

Itališkos kosmetikos „Moisturizing“ rinkinys susideda iš „Atkuriamojo ir maitinamojo 24H kremo labai sausai odai“ 50ml, „Gaivinančio gelio akių sričiai“ 15ml bei elegantiškos juodos kosmetinės. Jis tiksliai parinktas pagal veido ir paakių odos priežiūrą.

„Diego Dalla Palma“ tai kūrybiškumas, elegancija, grožis. Tai vertybės, dėl kurių žmonės visame pasaulyje mėgsta itališkus produktus. Nuo pat įkūrimo, kompanijos tikslas buvo ištirti visas grožio sritis ir tai padaryti netradiciškai, ieškant unikalių idėjų, nes kiekviena moteris savyje turį nuosavą pasaulį, o tikrasis grožis nepakenčia suvaržymų. Pagrindinis dėmesys skiriamas ne į trūkumus, kuriuos norima paslėpti, o į rezultatą, kurio trokštama. Kremai, prausikliai, geliai, koncentratai ir visos kitos odos priežiūros priemonės sutelktos į nuolatinę, profesionalią priežiūrą.

Nuprausus ir tonizavus odą įmasažuokite kremą ir paakių gelį ant veido odos.