Keenwell modeling body system programa nr. 2: sausas dvifazis aliejus + liporedukcinis serumas

36,50

Turime

KEENWELL Modeling Body System rinkinys Nr. 2, skirtas riebalinio odos sluoksnio mažinimui.

Keenwell modeling body system programa nr. 2: sausas dvifazis aliejus + liporedukcinis serumas

KEENWELL Modeling Body System rinkinys Nr. 2 skirtas riebalinio odos sluoksnio mažinimui.

Rinkinyje rasite:

  1. KEENWELL Modeling Body System dvifazį sausą aliejų, 250 ml
  2. KEENWELL Modeling Body System liporedukcinį serumą, 250 ml

1. KEENWELL Modeling Body System dvifazis sausas aliejus, 250 m

Patogus, išskirtinio kvapo, sausas aliejus su anticeliulitiniu bei kūno odą lyginančiu poveikiu. Tinka visų tipų odai, net ir jautriausiai.

Šilkinė dvifazė tekstūra greitai įsigeria į odą, suteikiant aukščiausią komfortą ir švelnumą, bet nepaliekant riebalinio pojūčio ant odos. Veikliosios medžiagos, esančios šios priemonės sudėtyje, veikia sinergiškai taip, kad skatintų susikaupusių riebalų deginimą ir padėtų organizmui pašalinti skysčių perteklių skatinant greitesnę odos mikrocirkuliaciją.

Naudojimo būdas

Tepkite kasdien, ryte ir vakare, kaip profilaktinę ar palaikomąją procedūrą visoms profesionalioms KEENWELL Modeling Body System kūno procedūroms. Rekomenduojama odai, turinčiai celiulito požymių, bei mikrocirkuliacijos sutrikimų.

Prieš naudojimą gerai suplakti, kad suaktyvintumėte abi fazes; sumaišius, sukamaisiais judesiais įmasažuoti į problemines kūno odos dalis, kol aliejus visiškai susigers.

Rezultatas

Naudojant reguliariai, įdubusios odos dalys yra akivaizdžiai išlyginamos, pagerinamas odos tonusas ir elastingumas, galima pastebėti apelsino žievelės sumažėjimą probleminėse kūno odos dalyse.

2. KEENWELL Modeling Body System liporedukcinis serumas, 250 ml

Kūno serumas, sukurtas dailinti kūno linijas. Trigubo veikimo: lipolitinis, drenuojantis ir neleidžiantis kauptis naujiems riebalams. Sukurtas su unikalia „Dron’o technologija“.

Privalumai

  • Vandeninė gelinė tekstūra, greitai susigerianti į odą;
  • suteikia komforto jausmą, minkštumą ir nepalieka riebumo pojūčio;
  • unikalus ir subtilus Modeling Body System kvapas;
  • 98.5% natūralios sudėties.

Dron’o technologija“ – Išmani technologija. Efektyvūs kompleksai inkapsiuliuoti liposomose, dėl to norimos medžiagos pasiekia tikslines ląsteles ir yra greitai absorbuojamos tose odos vietose, kur jų labiausiai reikia.

Veikimas

  • Veikia riebaliniame audinyje;
  • skatina mikrocirkuliaciją ir užsisenėjusių skysčių išvalymą;
  • skatina lipolizę, išjudina užsisenėjusius riebalus ir neleidžia jiems atsinaujinti.

Veikliosios medžiagos

LPD‘S slimming, patentuotas lieknėjimo ingredientas UNISLIM ™, LIPOREDUCTYL®, TEGO® XYMENYNIC, vitamino E sferos, fitokomleksas, avokado aliejus.

Naudojimo būdas

Naudoti du kartus per dieną. Įmasažuokite sukamaisiais judesiais į problemines kūno odos dalis (šlaunis, sėdmenis, klubai ir/arba rankas). Galite masažuoti šiek tiek stipresniais masažuojančiais judesiais, kol priemonė visiškai susigers.