Sesderma maišelių po akimis priežiūros rinkinys (angioses+c-vit)

30,00

Neturime

Akių kontūro srities odos drėkinimas ir apsauga. Gali padėti sumažinti raukšles, smulkias akių srities raukšleles (juoko raukšles), maišelius po akimis ir tamsius ratilus, išsausėjimą ir nuovargio požymius bei stabdo šių reiškinių atsiradimą. Tinka visų tipų odai prižiūrėti.

Maišelių po akimis priežiūros rinkinys (ANGIOSES akių kontūro gelis – C-VIT akių kontūro kremas).

ANGIOSES paakių kontūro gelis pagerina mikrocirkuliaciją ir mažina natūralios kilmės tamsias pigmentacijos dėmes paakių srityje.  Gerina skysčių cirkuliaciją bei reguliuoja ekstralastelinio skysčio kiekį audiniuose. Ramina odą bei stiprina kapiliarų sieneles. Laktoferino-Laktoperoksidazės sistema kartu su N-Hidroksisukcinimidu skatina geležies gamybą bei saugo ląstelių membranas nuo lipidų peroksidacijos.

C-VIT paakių kontūro kremas – švelni emulsija, kurios sudėtyje yra veiksmingas veikliųjų sudedamųjų medžiagų derinys: saldžiųjų apelsinų ekstraktas skatina kitų veikliųjų medžiagų įsiskverbimą, o vitamino C poveikį užtikrina jo stabili forma – askorbilo gliukozidas. Tai medžiagų derinys, skirtas mažinti maišeliams po akimis ir tamsiems ratilams. Pasitelkus organinį silicį ir barkūno ekstraktą, gali būti sumažinami tamsūs ratilai po akimis, stiprinama jungiamojo audinio tarpląstelinė medžiaga (kolagenas ir elastinas), oda apsaugoma nuo laisvųjų radikalų sukeltos oksidacinės žalos, sutvirtinama veikiamų sričių oda gerinama jų kraujotaka. Tai teigiamai įtakoja nuovargio požymius, smulkias juoko raukšleles apie akis, maišelius po akimis, tamsius ratilus, gali pašviesėti akių sritis, oda tampa lygesnė ir gyvybingesnė.

Naudojimo būdas:

Rytais tepkite ANGIOSES akių kontūro gelį, o vakarais – C-VIT akių kontūro kremą.