ONmacabim Neutrazen naktinis Lacto – L kremas

Neutrazen linija– Tai peptidų terapija. Kosmetikos priemonės pagamintos naudojant unikalius nanokomponentus, leidžiančius sukurti preparatus, prasiskverbiančius į giliuosius epidermio odos sluoksnius ir atkuriančius sutrikusius mechanizmus.

Neutrazen kosmetika padeda sumažinti su amžiumi susijusius pokyčius. Jame yra peptidų kompleksų, vaisių rūgščių, retinolio. Naudojant Neutrizen preparatus, suaktyvinama audiniams reiklaingų medžiagų sintezė. Peptidų kompleksai turi galimybę perduoti informaciją ląstelėms, sukelti regeneracijos procesus, o tai lemia liftingo ir savaiminio atsistatymo efektą.

Rūgštys švelniai, bet efektyviai atnaujina ląsteles, atskirdamos nuo odos epidermio sluoksnį ir sustiprindamos medžiagų apykaitos procesus, išlygindamos odos reljefą ir padarydamos kai kuriuos jos trūkumus nematomais. Dėl  savo prigimties nanokomponentai  ( vitaminai A, E, C ir kt.) gali gyliai prasiskverbti , sustiprindami peptidų ir rūgščių veikimą, taip aktyviai priešindamiesi natūralaus chronologinio  ( su amžiumi) senėjimo pasekmėms.

Ši Neutrazen linija :

  • suteikia pastebimą jauninantį efektą
  • suteikia akivaizdų stangrinimo efektą
  • patempia odą, suteikia sveiką veido spalvą
  • be invazinių procedūrų efektyviai stangrina veido, kaklo ir dekoltė odą.
  • stimuliuoja finroblastų darbą, ir taip jie pradeda aktyviai gaminti kolageno ir elastino skaidulas. Tokiu būdu susitiprinimas veido „karkasas“
  • Prailgina jaunystę, kovoja su raukšlėmis, gravitacinės prozės ( audinių suglebimo) požymiais

Naktinis Lacto – L kremas – tai eksfoliantas su atnaujinančiu , maitinamuoju ir apsauginiu poveikiu. Produktas akivaizdžiai patempia ir skaistina odą. Kremas atyvina epidermio ląstelių atsinaujinimą, gerina mikrocirkuliaciją, pagreitina glikozaminoglikanų ir kolageno sintelę odoje, giliai drėkina odą, stiprina apsauginę linoleatų, kuriuose yra keramidų, sintezę, pagerėja ląstelių regeneracinis pajėgumas. Alijošius papildomai drėkina, minkština ir ramina odą, padidina jos atsparumą aplinkos poveikiui. Kremas turi gilų drėkinamąjį poveikį.

Sudėtis:

kolagenas, pieno ir glikolio rūgštys, alavijo ekstraktas,  karbamidas, Neutrazen, retinilo palmitatas, vitaminas E

Naudojimo būdas :

vakare tepkite veidą, kaklą ir dekoltė , reomenduojama vieną arba po serumo . Pradėjus nudoti 2 k.per savaitę, vėliau pagal specialisto rekomendacijas. Būtina naudoti drėkinamąjį kremą su min SPF 15 apsauga.

Talpa: 50ml