ONmacabim PR balansuojamasis gelis, 30 ml

77,00

Liko tik 1

ONmacabim PR balansuojamasis gelis

Veiklus gelis vietiniam pigmentinių dėmių šviesinimui. Pasižymi balinimo savybėmis. Padeda sumažinti melanino kiekį, turi uždegimą mažinantį ir antioksidacinį poveikį, akivaizdžiai pašalina pigmentines dėmes ir apsaugo nuo jų atsiradimo.

Papildoma informacija: Išlygina veido spalvą ir suteikia jai sveiką spindėjimą. Pagreitina pažeistos odos gijimo procesą. Padeda išsaugoti odos jaunatviškumą, tonizuoja odą, skatina regeneracijos procesą. Turi sutraukiamąjį poveikį.

Naudojimas: Nuvalius odą, tepkite lokaliai ant dėmių. Siekiant didesnio efektyvumo, rekomenduojama ant viršaus užtepti PR Balansuojamąjį kremą. Pašviesėjimas pastebimas jau po 4 savaičių nepertraukiamo naudojimo.

Naudojant šį preparatą rekomenduojama naudoti kremą, kurio apsaugos koeficientas yra bent SPF15!

ONmacabim PR linija petražolių pagrindu odos šviesinimui ir pigmentacijos profilaktikai.

Preparatų sudėtyje yra petražolių (Petroselinum), kurios pasižymi didele A, B, C ir E grupių vitaminų, makro- ir mikroelementų koncentracija. Petražolės pasižymi balinamuoju, žaizdas gydančiu, antiseptiniu, baktericidiniu ir uždegimą mažinančiu poveikiu. Preparatuose naudojamas gerai žinomų ir gerai patikrintų kosmetikos ingredientų, tokių kaip AHA ir BHA rūgštys, augalų ekstraktai ir fermentai, turintys labai išreikštą mažinantį pigmentaciją poveikį, derinys.

Šios linijos preparatai apsaugo nuo patinimų, pašalina paraudimus, subalansuoja, skaistina, atjaunina, gaivina ir tonizuoja odą. Šios linijos preparatai yra būtini probleminei odai, taip pat zonai aplink akis.

Naudojant PR linijos preparatus, būtina naudoti kremą, kurio apsaugos nuo saulės faktorius yra bent 15!

Talpa: 30ml

Papildoma informacija

Tūris

30ml