Sesderma sesgen 32 ląsteles aktyvuojantis gelinis veido kremas, 50 ml

52,90

Liko tik 2

Tai pirmoji kovai su senėjimu skirtų produktų linija, veikianti genus, atkuriančius jaunai odai būdingus požymius.

SESGEN 32 ląsteles aktyvuojantis gelinis kremas drėkina, padeda sumažinti matomus senėjimo požymius: raukšles, sumažėjusį stangrumą, nevienodą odos toną. Suteikia tvirtumo bei elastingumo, drėkina odą ir ji tampa lygesnė, labiau spindinti, švytinti ir atrodanti jauniau.

Kiekviena oda yra skirtinga, o daugelis dalykų priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo ir aplinkos. SESGEN 32 ląsteles aktyvuojančio gelinio kremo poveikis yra individualus kiekvienam odos tipui. Kol kiti kremai susitelkia į odos senėjimo požymių mažinimą, SESGEN 32 ląsteles aktyvuojantis gelinis kremas sprendžia senėjimo problemas: ląstelių senėjimą. Tai suteikia personalizuotų rezultatų, kurie pritaikyti būtent Jūsų odai. Šis kremas padeda sinchronizuoti ląstelių biologinį laikrodį ir odos veikimo mechanizmus, taip sumažindamas senėjimo procesus.

SESGEN 32 atjaunina odą trejopai: aktyvuoja genus, atsakingus už senstančių ląstelių atstatymą, sinchronizuoja biologinį laikrodį ir taip aktyvina atjauninimo procesus bei suteikia ląstelėms energijos, drėkina bei regeneruoja odą.

SESGEN 32 ląsteles aktyvuojantis gelinis kremas visapusiškai veikia senėjimo procesus, kremo sudėtis praturtinta naujausiomis technologijomis pagrįstais aktyviaisiais ingredientais, kurie atitolina senėjimo požymių atsiradimą ir taip užtikrina jaunesnę odos išvaizdą.

Privalumai:

  • Mažina nuovargio požymius
  • Gali padėti sumažinti raukšles, gerina odos tekstūrą
  • Skaistina ir lygina odą
  • Pagerina stangrumą
  • Drėkina
  • Aktyvieji ingredientai patalpinti liposomose, tai pasiekiami gilesni odos sluoksniai, pasiekiami geresni rezultatai

Naudojimo būdas:

Naudokite kremą ant švarios odos, švelniais masažiniais judesiais paskirstykite ant veido, kaklo ir dekolte. Galite naudoti ryte ir (arba) vakare. Jei prieš kremą naudosite SESGEN 32 liposominį serumą, rezultatai bus dar geresni.

Nepamirškite apsaugos nuo saulės!

Odos tipas

 

Riebi oda, mišri oda, brandi oda

 

Veikliosios medžiagos

 

Teprenonas ir tripeptidas-32 patalpinti liposomose, hialurono rūgštis, chronopeptidas, keramidai, probiotikai (bifido fermentų lizatas), bakuchiolis, adenosinas