Skin doctors Capillary Clear kremas veido odai išblukinantis sutrūkinėjusius kapiliarus

34,12

Liko tik 1

Skin Doctors Capillary Clear kremas veido odai su išsiplėtusiais kapiliarais. Švelniai ir efektyviai išblukina išsiplėtusius, sutrūkinėjusius kapiliarus, sumažina odos raudonį vos per 4 savaites.

Nemažai žmonių dėl ryškių ir pastebimų, išsiplėtusių veido kapiliarų gali jaustis nepatogiai, o kartais netgi drovėtis savo išvaizdos. Capillary Clear kremas palaipsniui išblukina išsiplėtusius kapiliarus ir leidžia vėl džiaugtis pastebimai šviesesne, bei skaistesne veido oda.

Kodėl verta rinktis?

• Užima 1-ą vietą Australijoje tarp produktų, skirtų veido odai su išsiplėtusiais kapiliarais
• Švelniai ir efektyviai išblukina išsiplėtusius kapiliarus, sumažina odos raudonį vos per 4 savaites.
• Padeda sumažinti išsiplėtusių kapiliarų matomumą, atsiradusį dėl pažeidimų nuo saulės, odos senėjimo ar nesaikingo alkoholio vartojimo.
• Pagerina odos būklę, po odos uždegimų atsiradusių dėl cheminių odos atnaujinimo/šveitimo priemonių naudojimo ar pooperacinių odos nubrozdinimų

Aktyvios sudedamosios dalys:

• Phytotonine – augalinės kilmės kompleksas, sudarytas iš Arnikos, Kipariso ir Baltašaknės ekstraktų. Jame gausu flavanoidų, gerinančių mikrocirkuliaciją ir stiprinančių venų sieneles. Mokslinių tyrimų metu buvo įrodyta, jog Phytotonine sumažina odos raudonį 24% procentais, taip pat efektyviai sumažina ekstravaskulinės kraujotakos (atsakingos už voratinklinių venų atsiradimą) matomumą 25% procentais, per mažiau nei 4 savaites.
• Pieno rūgštys – Alfa-Hidroksi tipo rūgštis, kuri didina odos gebėjimą sulaikyti drėgmę, taip pat stabdo raukšlių atsiradimą.
• Salicilo rūgštys – Beta-Hidroksi tipo rūgštis, kuri skatina negyvų odos ląstelių pasišalinimą bei giliai prasiskverbia į odą ir atkemša poras.

 Naudojimas:

Du kartus per dieną, švelniai masažuodami užtepkite kremo ant pažeistų veido odos vietų.
Norėdami kuo geresnio efekto, pirma uždėkite šiltą rankšluostį ant veido tam, kad atverti poras ir padėti kremui lengviau susigerti. Stenkitės kad kremo nepatektų į akis.

 

Nudegimo saulėje rizika: Produkto sudėtyje yra Alfa ir Beta Hidroksi tipo rūgščių, kurios gali padidinti odos jautrumą saulės spinduliams. Naudokite apsauginį kremą nuo saulės, pridenkite odą drabužiais ir ribokite buvimą saulėje vartodami šį produktą. Laikyti mažesnėje nei 30°C temperatūroje.