Skin doctors Gamma Hydroxy rūgštinis pilingo kremas atnaujinantis odos paviršių

48,92

Liko tik 2

Skin Doctors Gamma Hydroxy rūgštinis kremas – naujos kartos kosmetinė odos paviršiaus atnaujinimo (pilingo) priemonė, patikimai valo odą ir pašalina negyvas ląsteles be cheminio šveitimo! Gamma Hydroxy efektyviai lygina aknės paliktus randus, raukšles, šalina odos senėjimo požymius, valo ir sutraukia poras.

Profesionalaus grožio salono procedūros rezultatai namuose!

Unikali Hydroxy formulė, kurios pagrindą sudaro Alpha ir Beta Hydroxy rūgščių junginys, reguliariai naudojant veikia taip pat gerai, kaip ir cheminis šveitimas.

Hydroxy rūgščių kombinacija kruopščiai subalansuota taip, kad puikus odos lyginimo efektas būtų pasiektas švelniai, palaipsniui – per keletą savaičių – tokiu būdu išvengiant per daug stipraus ir staigaus odos sudirginimo.

Kodėl verta rinktis?

• GammaHydroxyTM yra švelniai, palaipsniui veikiantis odos paviršiaus atnaujinimo kremas, kuris skirtas naudoti namuose, bet veikia taip pat gerai, kaip ir kosmetikos salonuose naudojamos profesionalios priemonės.
• Pakankamai veiksmingas, kad atnaujintų odos paviršių, bet taip pat švelnus tam, kad būtų galima naudoti kasdien
• Skatina kolageno gamybą
• Greitai pastebimi rezultatai
• Apjungia abiejų tipų, Alfa ir Beta Hidroksi, rūgštis
• Ne tik valo odą, bet ir mažina raukšles, pigmentaciją ir randus
• Valo ir sutraukia poras

Aktyviosios sudedamosios dalys

• Glikolio rūgštis – ši rūgštis priklauso Alpha Hydroxy (AHA) rūgščių klasei, jos dar kitaip žinomos kaip ‘vaisių rūgštys’, natūraliai išgaunamos iš cukranendrių sulčių. AHA rūgštys laikomos pačios efektyviausios, nes, dėl itin smulkios molekulinės struktūros lengvai prasiskverbia pro odos paviršių ir veikia akimirksniu. Švelniai šalina negyvos odos ląsteles, valo ir sutraukia poras.
• Pieno rūgštis – tai dar viena AHA tipo rūgštis išgaunama iš rauginto pieno ir grūdų. Nepaprastos pieno rūgščių savybės buvo aprašytos prieš šimtmečius, o pieno vonios jau nuo senų laikų žinomos kaip Kleopatros grožio paslaptis.
Glikolio ir Pieno rūgštys puikiai pašalina viršutinį žuvusių odos ląstelių sluoksnį. Žuvusių odos ląstelių šalinimo proceso metu šios rūgštys sušvelnina odos randus, naikina aknę, mimikos raukšleles ir pigmentaciją. Taip pat skatina natūralią odos regeneraciją, stimuliuoja kolageno gamybą ir odos ląstelių augimą.
• Salicilo rūgštis – tai yra Beta Hydroxy (BHA) tipo rūgštis, kuri yra šiek tiek švelnesnė nei AHA rūgštys, tačiau tokia pat veiksminga. BHA rūgštys turi tokių savybių, kokių neturi AHA rūgštys, todėl jos viena kitą puikiai papildo. Salicilo rūgštis skatina negyvos odos šalinimą taip pat kaip ir AHA rūgštys, tačiau turi savybę prasiskverbti giliai į poras, ko negali AHA rūgštys. Ši savybė labai svarbi šalinant inkštirus ir valant užsikimšusias poras.

Naudojimas

Švariai nuprauskite ir nusausinkite veidą. Užtepkite ploną, vienodą Gamma Hydroxy kremo sluoksnį ant veido, kaklo, rankų ar kitos probleminės kūno vietos du kartus per dieną, ryte ir vakare. Rezultatai bus matomi po 2 – 6 savaičių naudojimo.

Galite pajusti lengvą dilgčiojimą. Panaudojus ši kremą, vėliau reikėtų pasitepti naktiniu ar dieniniu drėkinamuoju kremu.