Skin doctors Ingrow Go losjonas apsaugo nuo plaukų įaugimo ir bėrimo

19,43

Liko tik 1

Skin Doctors Ingrow Go yra ypač veiksmingas losjonas padedantis pašalinti po skutimosi ar depiliacijos įaugusius plaukelius, bėrimą ir odos paraudimą vos per 24 valandas.

Ingrow Go losjonas yras specialiai sukurtas odai, linkusiai į plaukelių įaugimą ir bėrimą po skutimosi ar depiliacijos, skatina eksfoliaciją (paviršinio odos sluoksnio žuvusių ląstelių pasišalinimą), kad bėrimai pranyktų, o oda taptų švelni ir lygi. Naudokite Ingrow Go po skutimosi ar depiliacijos vašku, kad oda būtų graži ir švelni. Puikiai tinka kojoms, pažastims, bikinio sričiai, veidui ar kitų kūno sričių odai, linkusiai į plaukelių įaugimą.

Padeda pašalinti ir apsaugoti nuo:

• plaukų įaugimo
• odos bėrimo po skutimosi ar depiliacijos
• odos sudirginimo po skutimosi ar depiliacijos

Aktyviosios sudedamosios dalys

Losjone esantis veikliųjų medžiagų ir natūralių ekstraktų rinkinys skatina odos eksfoliaciją, kad oda taptų švelni ir lygi:

 Izopropilo alkoholis – antibakterinė medžiaga, padedanti išvalyti uždegimo apimtas poras
• Propilenglikolio – drėkina odą
 Acetilsalicilo rūgštis – priešuždegiminė medžiaga, mažinanti su plaukų įaugimu susijusį patinimą
 Glikolio rūgštis – švelniai veikiantis eksfoliantas, šalinantis išsausėjusios odos ląsteles ir mažinantis paraudimą

 Naudojimas
– Palaukite 12 valandų po skutimosi ar depiliacijos vašku, prieš tepant Ingrow Go.
– Vatos tamponą suvilgykite Ingrow Go losjonu ir patepkite pažeistą vietą. Naudokite ryte ir vakare, kol odos pažeidimai pranyks.
– Norint išvengti plaukų įaugimo, odą losjonu tepkite keletą dienų prieš depiliaciją vašku tam, kad išlįstų įaugę plaukeliai ir depiliacijos metu būtų galima pilnai pašalinti visus plaukelius.

Įspėjimai: Saugokitės produkto patekimo į akis, burną ar ant pažeistos ar saulėje nudegusios odos. Jei produktas netyčia patektų į akis, gausiai nuplaukite vandeniu. Nenaudokite produkto, jei esate alergiški aspirinui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, mažesnėje nei 30°C temperatūroje.

Rekomenduojama naudoti su Skin Doctors Hair No More purškikliu sulėtinančiu plaukų ataugimą ir nuraminančiu odą po plaukų šalinimo:

– Ingrow Go losjonas padeda apsaugoti nuo plauklų įaugimo ir/ar odos bėrimo po skutimo ar depiliacijos – jį reikėtų naudoti tose vietose kuriuos linkusios į paraudimą, sudirgimą ar plaukų įaugimą. Ingrow Go rekomenduojama naudoti praėjus 12val po plaukų šalinimo.
– Hair No More purškiklis padeda mažina ir lėtina plaukelių ataugimą – jį reikėtų naudoti visose vietose kuriose norėtumėt sulėtinti ir sumažinti pašalintų plaukų ataugimą. Hair No More galima naudoti iš karto po depiliacijos, nudžiuvus odai – padės nuraminti odą.
– Abu šiuos produktus galima naudoti vienu metu.