Skin doctors Instant Eyelift stangrinamasis paakių serumas su odos patempimo efektu

28,30

Liko tik 1

Skin Doctors Instant Eyelift kosmetinė priemonė ženkliai mažina raukšles, paakių maišelius ir paburkimą vos per kelias minutes. Instant Eyelift veikia itin greit, o poveikis išlieka ilgiau nei  8val.

Instant Eyelift lygina ir stangrina odą aplink akis, pakelia užkritusius akių vokus be kosmetinių operacijų. Tvirtinamoji priemonė įtempia odą aplink akis ir taip sumažina raukšlių bei mimikos raukšlių matomumą. Priemonės sudėtyje taip pat yra kitų aktyvių ingredientų, kurie nuramina sudirgusią odą, malšina uždegimus ir mažina paburkimą.

Aktyviosios sudedamosios dalys

• Biocare SA tai Albumino ir Hialurono rūgšties derinys, kurio dėka suformuojamas plonas, drėgmę sulaikantis, labai elastingas sluoksnis, dėl kurio paakių odą išlieka gerai drėkinama, stangri, lygi ir įtempta. Albuminas pakelia raukšles iki aplinkinės odos lygio jas sutraukdamas. Albumino suformuotas sluoksnis yra permatomas, sklaido ir atspindi šviesą, dėl to raukšlės tampa mažiau pastebimos.
• Skin Tightener ST Šią sudedamąją dalį sudaro hidrofiliniai polisacharidai išgaunami iš rudųjų dumblių (Macrocystis pyrifera) ir kviečių proteino. Skin Tightener ST ženkliai sutvirtina ir išlygina odą jau po 5 minučių.
• Natrio silikatas patekęs ant odos šis ingredientas akimirksniu išdžiūna ir sustiprina plono ir elastingo sluoksnio savybes pakelti ir sustangrinti odą.

 Naudojimo nurodymai

1. Švariai nuprauskite ir nusausinkite veidą, įsitikinant jog neliko makiažo ir drėkinamojo kremo likučių.
2. Prieš naudojimą  papurtykite buteliuką.
3. Užlašinkite keletą lašų serumo ant rodomojo piršto. Trimis, pusračio formos judesiais užtepkite ploną sluoksnį serumo po akimis. Pradėkite tepti nuo vidinės apatinio voko pusės link plaukų augimo linijos.
4. Po procedūros mažiausiai 2-3 minutes arba kol serumas išdžius, stenkitės nedaryti jokių veido judesių, nekalbėkite ir nesišypsokite.

Galite pajusti lengvą odos tempimą ar kai kuriais atvejais dilgčiojimą, kuris trunka apie 2-3 minutes.