Skin doctors Relaxaderm Advance mimikos raukšles atpalaiduojantis kremas

57,55

Liko tik 1

Skin Doctors Relaxaderm Advance, tai vienintelis, ne injekcinis, raukšles atpalaiduojantis produktas su Dermatox-63, išskirtiniu aktyvių sudedamųjų dalių deriniu, sukurtu veiksmingai mažinti raukšlių bei mimikos raukšlių matomumą 63% procentais per vos 28 dienas.

Lyginamąjį ir stangrinantį poveikį turinti kosmetinė priemonė išlygina raukšles giliuosiuose odos sluoksniuose, suteikdama odai stangrumo ir lygumo, o Jūs atrodote pastebimai jaunesnė.

Kodėl verta rinktis?

• Relaxaderm Advance yra vienintelis produktas sudėtyje turintis Dermatox-63.
• Dermatox-63 yra SNAP-8, 8-kartos peptido, bei stiprinamosios medžiagos kombinacija atpalaiduojanti raukšles veiksmingiau nei bet kuris kitas produktas.
• Hialurono rūgštis padeda sustangrinti ir išlyginti raukšles iš vidaus, tam kad suteikti jaunatviškesnę išvaizdą.
• Kremas yra 30% veiksmingesnis nei bet kuris kitas raukšles mažinantis kremas – rinkoje nėra veiksmingesnio produkto.

Aktyvios sudedamosios dalys

• Dermatox-63 tai kliniškai patikrinta, trigubo veikimo sudedamoji dalis naudojama tik Skin Doctors kosmetikoje. Dermatox-63 yra SNAP-8 ir peptidų stiprinamosios medžiagos kombinacija veiksmingai sumažinanti raukšlių bei mimikos raukšlių matomumą 63% procentais, panaudojus 28 dienas.
SNAP- 8 tai raukšlių prevencinė priemonė – oktapeptidas, naujausias Botulino Toksino tipo peptidas, sukurtas sumažinti veido raumenų susitraukimų, dėl kurių atsiranda mimikos raukšlės, intensyvumą.
• Hialurono rūgštis dar žinoma kaip hialuronanas, yra anijoninis, bedruskis glikozaminoglikanas. Pagrindinė jo funkcija – sulaikyti drėgmę tarpląsteliniame odos audinyje. Dėl gebėjimo sulaikyti drėgmę, Hialurono rūgštis padeda atjauninti odą, palaiko jos elastingumą ir tokiu būdu minimizuoja raukšlių matomumą.

 Naudojimas

Masažuojamaisiais judesiais, šia priemone tolygiai padengti švarią veido bei kaklo odą. Po procedūros naudoti drėkinamąjį dieninį ar naktinį kremą. Siekiant kuo geresnių rezultatų, patartina priemonę naudoti du kartus, ryte ir vakare.