Skin doctors Skinactive14 Regeneruojamasis Naktinis Kremas

34,12

Liko tik 1

Skin Doctors Skinactive14 Regeneruojamasis Naktinis Kremas. Speciali formulė atkurianti ir puoselėjanti odą nakties metu, tuo pačiu sauganti ir gydanti ją nuo 14 dažniausių odos problemų, kurios iš jūsų odos atima jaunystę, energiją, švytėjimą bei švelnumą.
Skinactive14™ regeneruojamąjį naktinį kremą sudaro 5 koncentruoti, aktyvūs ingredientai, kurie veikia kartu tam, kad jūsų oda vienu metu gautu visų reikalingų medžiagų kol jūs miegat. Koks rezultatas? Intensyviai puoselėjantis, senėjimą atitolinantis ir jauninantis poveikis tam, kad jūsų oda taptų gražesnė ir pastebimai jaunesnė.

Skinactive14™ regeneruojamasis naktinis kremas, padeda atitolinti senėjimo požymius nes:

1.  Intensyviai drėkina sausą ar išsausėjusią odą
1.  Saugo nuo smulkiųjų raukšlių susidarymo
1.  Kovoja su giliosiomis raukšlėmis
1.  Stangrina suglebusią ir pažeistą odą
1.  Suteikia odai standumo
1.  Pašviesina nelygų odos atspalvį
1.  Didina elastingumą
1.  Oda tampa švelnesnė
1.  Intensyviai drėkina odą
1.  Veikia atpalaiduojamai
1.  Sustiprina natūralią apsaugą nuo odos senėjimo
1.  Tausoja odą
1.  Efektyviai valo odą
1.  Skatina odos atsinaujinimą

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS 

– Renovage – pagerina odos būklę, oda tampa švelnesnė ir atjaunėjusi, nes:
• Oda geriau drėkinama
• Stiprinamos odos atsparumo savybės
• Mažina strazdanų ir pigmentinių dėmių matomumą
• Oda tampa stangresnė
• Oda tampa pastebimai švelnesnė
• Sumažinamos giliosios raukšlės ir smulkios mimikos raukšlelės
• Mažina išsiplėtusias poras (valo poras)
• Mažina odos raudonį.
Naudojant šią priemonę, odos ląstelių senėjimas atitolinamas iki 3,5 mėn. ir trečdaliu prailginamas jų gyvavimo laikotarpis.
– Exo-T – palaiko pusiausvyrą tarp ląstelių atkūrimo ir žuvusių ląstelių pašalinimo, tam, kad palaikyti odos atsinaujinimo procesą. Odos regeneravimo proceso metu yra saugomas ir tausojamas kolageno skaidulų tinklas, dėl to oda tampa stangresnė, švelnesnė ir lygesnė.
– Aquafill – tai natūralus ingredientas, kuris akimirksniu išlygina raukšles ir mažina poras. Šiuolaikiška MoistureTrap™ technologija, ilgam užrakina drėgmę odoje ir neleidžia jai išsausėti bei atstato natūralų odos lipidų barjerą. Jau po 30 minučių pastebimai sumažina raukšles ir veikia toliau (kitas 24 val.). Raukšlės tampa lygesnės, sutraukiamos išsiplėtusios poros.
– Sepilift DPHP – drėkina, atitolina senėjimą, stangrina odą ir mažina raukšles. Jis ne tik didina ląstelių atsparumą senėjimui, bet ir kartu neutralizuoja ankstyvą senėjimą skatinančius fermentus. Dėl to oda atrodo daug jaunesnė ir sveikesnė. Sepilift DPHP™ taip pat veiksmingai saugo odą nuo laisvųjų radikalų bei padeda atsinaujinti odos savybėms.
– Rovisome ACE Plus – tai vitaminų A, C ir E derinys padedantis atitolinti ankstyvą senėjimą, įveikti streso ir laisvųjų radikalų odai padarytą žalą. Speciali vitaminų pateikimo formulė leidžia jiems giliai prasiskverbti į odą ir pamaitinti giliuosius odos sluoksnius. Vitaminas A skatina odos fermentų aktyvumą ir kolageno gamybą, taip pat veikia regeneruojamai, atstato odos būklę ankstyvojo senėjimo stadijoje dėl UV spindulių padarytos žalos. Taip pat švelnina ir lygina odą, bei ženkliai padidina elastingumą. Vitaminai E ir C veikia kaip antioksidantai, šalina laisvuosius radikalus, neutralizuoja peroksido poveikį ir kovoja su ankstyvuoju odos senėjimu dėl UV spindulių poveikio.

Naudojimas

Užtepkite Skinactive14™ regeneruojamojo naktinio kremo ant švarios veido ir kaklo odos. Norėdami pasiekti kuo geresnių rezultatų, dienos metu naudokite Skinactive14 Intensyvaus Veikimo Dieninį kremą.