Skin doctors T-Zone Zit Zapper greitam spuogų panaikinimui (veikia greičiau nei per 8 val.)

18,55

Liko tik 1

Skin Doctors Zit Zapper kosmetinė priemonė efektyviai išdžiovina spuogus nakties metu ir pradeda veikti greičiau nei per 8 valandas

Mažina spuogus, nuramina paraudusią, uždegimo pažeistą odą. Zit Zapper, tai itin greit veikianti formulė, sukurta spuogų pažeistos odos valymui, užkertanti kelią naujų spuogų atsiradimui ir palaikanti natūralią odos pusiausvyrą. Itin stiprus, natūralios kilmės sudedamųjų dalių derinys giliai valo ir atkemša poras, džiovina ir valo spuogų paveiktas vietas, bei mažina odos uždegimą ir paraudimą.

 Aktyviosios sudedamosios dalys

• Melaleuca alternifolia eterinis aliejus (arbatmedis) išgaunamas iš Australijoje augančių arbatmedžių medžių šakelių. Jau nuo senų laikų žinoma, jog arbatmedis turi antibakterinių savybių, todėl yra plačiai naudojamas odos uždegimams taip pat ir spuogams gydyti.
• Hamamelis virginiana (sodinis hamamelis) ekstraktas yra veiksmingasis ekstraktas išgaunamas iš augalo lapų, turintis gaivinamųjų ir poras sutraukiančiųjų savybių. Tradiciškai naudojamas kaip veido tonikas, sutraukiantis poras ir gydantis odos uždegimus.
• Salicilo rūgštis veikia antimikrobiškai, užkerta kelią folikulų kimšimuisi ir veiksmingai išvalo jau užsikimšusias, uždegimo paveiktas poras. Salicilo rūgštis taip pat mažina uždegimą, ištirpdo suragėjusių odos ląstelių sluoksnį, taip leisdama pasišalinti riebalams, bakterijoms ir negyvoms odos ląstelėms.
• Cinko sulfatas sutraukia išsiplėtusias poras, gydo pažeistus audinius, neleidžia kilti uždegimams bei susidaryti randams.

Naudojimas
Nuprausus odą, naudojant specialų aplikatorių su kempinėle, užtepti kremo ant uždegimo paveiktos odos. Siekiant pačių geriausių rezultatų, rekomenduojama priemonę naudoti du kartus per dieną, ryte ir vakare.