Skin doctors Vitamin A stipraus poveikio serumo ampulės nakčiai

42,14

Neturime

Skin Doctors Potent Vitamin A stipraus poveikio ampulės nakčiai. 50 kolageno susidarymą skatinančio serumo ampulių, skirtų naudoti nakčiai. Kas vakarą naudojamos Potent Vitamin A (retinolio) ampulės gali iš tiesų nugalėti laiką, panaikindamos senėjimo ir mimikos raukšles.
Tyra, koncentruota gydomosios kosmetikos priemonė be parabenų nuo odos senėjimo, tiekiama 50-yje ampulių atskiromis dozėmis. Kiekviena ampulė, skirta vienkartiniam naudojimui, sukurta taip, kad apsaugotų joje esantį serumą nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip oras ir šviesa.

Ypač lengvos ir kreminės tekstūros priemonė, duodanti puikių rezultatų. Kiekvienoje kolageno gamybą skatinančios priemonės ampulėje yra 15 % gryno retinolio. Patentuota Microsponge® lėto atpalaidavimo technologija padeda sumažinti sudirginimą, nes retinolis yra atsargiai pernešamas į odą, kur jis nukreipiamas į problemines odos vietas ir jas veikia. Kiekvienos ampulės turinys veikia ląstelių lygmenyje, giliai įsiskverbdamas atkuria pažeistas odos ląsteles, skatina naujų ląstelių augimą ir didina ląstelių kaitą, stipriai drėkina ir padeda išlaikyti kolageną ir elastiną, kad oda atrodytų stangresnė ir švelnesnė.

Iškart matomiems ir vėliau išryškėjantiems rezultatams:
• Iškart suaktyvina kolageno gamybą
• Iškart nuramina, sušvelnina odą ir pagerina jos būklę
• Atkuria, atgaivina ir pakoreguoja netolygią odos spalvą, atitaiso saulės padarytą žalą ir naikina pigmentaciją
• Dalyvauja elastino gamyboje ir skatina ląstelių atsinaujinimą
• Neleidžia atsirasti mimikos raukšlelėms ir raukšlėms
• Sudėtyje yra patentuota Microsponge® lėto atpalaidavimo technologija, padedanti sumažinti sudirginimą

Aktyviosios sudedamosios dalys
• Grynas vitaminas A (retinolis) – gryno Vitamino A forma, 15 % koncentracija. Vitaminas A yra junginys retinolio pagrindu, kuris įsiskverbia giliai į odą ir padeda jai atsigauti ir atsikurti. Egzistuoja daugybė klinikinių tyrimų metu gautų įrodymų, kad vitaminas A mažina senėjimo požymius.
• Ciklopentasiloksanas – silikono pagrindu pagamintas odos kondicionierius, sulaikantis drėgmę.
• Dimetikono krospolimeras – silikono pagrindu pagaminta stangrinanti medžiaga. Suteikia lygumo ir švelnumo pojūtį bei sutepa odos ląsteles.

Naudojimas
Kas vakarą tepkite vienos ampulės turinį ant nuvalytos veido ir kaklo odos. Norėdami atidaryti nusukite arba nulaužkite ampulės galiuką. Serumą ant odos tepkite lengvai tapšnojant. Nenaudokite ant odos aplink akis ir ant akių vokų. Kai kuriems žmonėms naudojant produktus, kurių sudėtyje yra retinolio, gali pasireikšti švelnus dilgčiojimas ar paraudimas. Tai normalu ir rodo, jog produktas veikia. Jeigu simptomai sunkūs ar nepraeina, produkto nebevartokite. Siekiant geriausio rezultato naudokite kartu su Skin Doctors Potent Vit. C ampulėmis dienai.

Atsargumo priemonės: Ampulių turinio negalima praryti, tik išoriniam naudojimui. Prieš 24 val. prieš pirmą naudojimą atlikite testą ant mažo odos lopinėlio. Jei oda sudirgsta, naudojimą nutraukite. Nenaudokite ant pažeistos ar sudirgusios odos. Venkite produkto patekimo į akis, jei pateko į akis, gerai jas išplaukite vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, žemesnėje nei 25 °C temperatūroje. Negalima naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.