Skin doctors Vitamin C stipraus poveikio serumo ampulės dienai

42,14

Neturime

Skin Doctors Potent Vitamin C stipraus poveikio ampulės dienai. 50 kolageno susidarymą skatinančio serumo ampulių, skirtų naudoti dieną. Dabar jūs galite apsaugoti odą nuo ankstyvo senėjimo, raukšlių ir nuo visą dieną išorės veiksnių daromos žalos.

Tyra, koncentruota gydomosios kosmetikos priemonė be parabenų nuo odos senėjimo, tiekiama 50-yje ampulių atskiromis dozėmis. Kiekviena ampulė, skirta vienkartiniam naudojimui, sukurta taip, kad apsaugotų joje esantį serumą nuo aplinkos veiksnių, tokių kaip oras ir šviesa.

Kiekvienoje kolageno gamybą skatinančioje, nuostabiai lengvoje ir giliai maitinančioje ampulėje yra stipraus poveikio, 10 % koncentracijos tyro vitamino C serumo, kuriame gausu antioksidantų. Stipraus poveikio vitaminas C veikia odą ląstelių lygmenyje, duodamas signalą pagreitinti kolageno gamybą, taip pat gilesniuose odos sluoksniuose jis veikia kaip antioksidantas ir drėkiklis, taip padėdamas odai ženkliai pasitempti, sustandėti ir švytėti. Šis serumas taip pat saugo odą nuo kasdienių žalingą poveikį darančių veiksnių ir leidžia Jums mėgautis diena nesijaudinant dėl laisvųjų radikalų poveikio

Iškart matomiems ir vėliau išryškėjantiems rezultatams:
• Iškart suaktyvina kolageno gamybą
• Iškart nuramina, sušvelnina odą ir pagerina jos būklę
• Skaistina ir šviesina bei pažadina odą
• Dalyvauja elastino susidarymo procese ir pagreitina kolageno susidarymą
• Veikia mimikos raukšleles ir raukšles
• Saugo odą nuo kasdienio stipraus aplinkoje esančių laisvųjų radikalų, pvz., saulės spindulių, poveikio

Aktyviosios sudedamosios dalys
• Grynas vitaminas C (10 % koncentracijos) – gryniausias ir stabiliausias iš visų vitamino C darinių. Vitaminas C (askorbo rūgštis) padeda apsaugoti odą; antioksidacinės jo savybės teigiamai veikia odos ląsteles padėdamos joms regeneruotis ir sumažina UV spindulių žalą. Askorbo rūgštis yra būtina kolageno, dėl kurio ląstelės atsinaujina ir oda tampa šviesesnė bei lygesnė, gamybai.
• Ciklopentasiloksanas – silikono pagrindu pagamintas odos kondicionierius, sulaikantis drėgmę.
• Dimetikono krospolimeras – silikono pagrindu pagaminta stangrinanti medžiaga. Suteikia lygumo ir švelnumo pojūtį bei sutepa odos ląsteles.

Naudojimas
Kas rytą tepkite vienos ampulės turinį ant nuvalytos veido ir kaklo odos. Norėdami atidaryti ampulę, nusukite arba nulaužkite ampulės galiuką. Serumą ant odos tepkite lengvai tapšnojant. Siekiant geriausio rezultato naudokite kartu su Skin Doctors Potent Vit. A ampulėmis nakčiai

Atsargumo priemonės: Ampulių turinio negalima praryti, tik išoriniam naudojimui. Prieš 24 val. prieš pirmą naudojimą atlikite testą ant mažo odos lopinėlio. Jei oda sudirgsta, naudojimą nutraukite. Nenaudokite ant pažeistos ar sudirgusios odos. Venkite produkto patekimo į akis, jei pateko į akis, gerai jas išplaukite vandeniu. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, žemesnėje nei 25 °C temperatūroje.