NAUJIENA!

SNAILAS produktų linija, dėka ypatingų veikliųjų medžiagų ir liposomose patalpinto sraigių sekreto,  skirta odos senėjimo paveiktos odos priežiūrai. Ypatingai rekomenduojama esant brandžiai odai, norint sumažinti raukšles, dėmes, odos suglebimą, dehidrataciją, odos šiurkštumą, randus.
Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

SNAILAS veido gelis, dėka ypatingų veikliųjų medžiagų ir liposomose patalpinto sraigių sekreto, skirtas odos senėjimo lėtinimui ir priežiūrai. Ypatingai rekomenduojama esant brandžiai odai, norint sumažinti raukšles, dėmes, odos suglebimą, dehidrataciją, odos šiurkštumą, taip pat sumažina randus (aknės, vėjaraupių, hipertrofinius), strijas ar panaikinti dėmes (po nudegimo, skiepų, saulės, vėjaraupių, aknės ir t.t.)

Sraigių sekretas gaunamas iš sraigių Cryptomphalus aspersa. Šis sekretas susidaro kaip natūralus sraigių atsakas į bet kokį kiauto pažeidimą ir skirtas jo atstatymui. Tai natūrali medžiaga, liaudies medicinoje žinoma nuo seniausių laikų dėl savo didelės regeneracijos galios ir antioksidacinių savybių. Liposominis inkapsuliavimas leidžia veikliosioms medžiagoms pasiekti giliausius odos sluoksnius ir dar labiau pagerinti jų veikimą.

Rekomenduojama brandžiai odai ir senėjimo prevencijai esant:

  • Raukšlėms
  • Odos dėmelėms
  • Suglebusiai odai
  • Dehidratuotai odai
  • Randams

Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

*Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Sudėtis:

Sraigių sekretas, hidrolizuoti sojos baltymai, DMAE, glikozaminoglikanai, niacinamidas, pantenolis, resveratrolis, hialurono rūgštis, retinolis, organinis silicis, azijinės centelės (Centella asiatica) ekstraktas, erškėtuogių aliejus, ferulo rūgštis.

Naudojimo būdas: Švelniai pirštų galiukais tepkite ant veido odos. Norit pasiekti ilgalaikių rezultatų, rekomenduojama naudoti kasdien ryte ir/arba vakare.

Talpa: 50 ml