Unikali ir analogų Lietuvoje neturinti, užkariavusi stipriausias pasaulio rinkas – Arabų Emyratai, Rusija, Kinija, Japonija ir kt., aukščiausios kokybės ispanų gamintojo „Thalissi“  ir „Alissi Bronte“ (High scientific & natural beauty) nišinė kosmetika. Jau nuo 1969 m. kuriami išskirtiniai kosmetikos produktai kuriuose dominuoja tik natūralūs ir  organinės kilmės ekologiški ingredientai, o pagrindas – aukštos mineralizacijos terminis vanduo ir mažos molekulinės masės šalto spaudimo aliejai.
Tai sertifikuota, gydomoji kosmetika skirta profesionalams, bei tinkama kasdienei veido ir kūno odos priežiūrai. Efektyvi ir pasaulyje plačiai taikoma po chirurginių, invazinių grožio procedūrų, chemoterapijos kursų – odos regeneracinių procesų atstatymui, gydymui, imuniteto gerinimui, mažų randelių lyginimui – optimalaus estetikos, grožio ir sveikatos rezultatų  siekimui, su išliekamuoju poveikiu.

„Alissi Bronte“ kosmetika skirta visapusiškai veido odos priežiūrai ir gydymui. Tai produktai, su kuriais pasiekiami stulbinantys rezultatai:

  • aknės ir seborėjos gydyme;
  • atopinio dermatito, egzemos gydyme;
  • kuperozinės odos, pigmentacijos mažinimo procedūrose;
  • priešraukšlinė, odos jauninimo ir tempimo terapija;
  • dehidratacijos problemų sprendime;