DERMAHEAL ULTIMATUM PTx.!

Kas tai yra – Dermaheal Ultimatum PRX? Tai preparatai suteikiantys botulino toksino rezultatą, tačiau sudėtyje neturintys toksino! Šis biomimetinių peptidų išradėjos kompanijos CAREGEN preparatas, sudėtyje turi daugelį metų išradinėto Hexapeptide-46 ir, dėka dvisluoksnėsnanoinkapsuliavimo metodikos, prasiskverbia iki giliausių odos sluoksnių, stimuliuoja natūralų kolageną, bet ir užtikrina efektyvų rezultatą, o taip pat veikia su prailginto veikimo technologija – išgaunamas daug ilgesnis efektas. Labai SVARBU, jog šis peptidas tinka net pačios jautriausios odos turėtojams, kadangi šie peptidai yra identiški žmogaus organizmo peptidų sudėčiai, o natūralus procesas, kuris vyksta veikiant peptidams yra visiškai saugus.

Kaip veikia Deramaheal Ultimatum PRX? Dermaheal Ultimatum PRX priemonės veikia kompleksiškai, todėl išgaunamas NE VIENAS estetinis efektas, kai įprastai tokiam rezultatui pasiekti reikėtų naudoti daugiau skirtingų kosmetinių priemonių.

PAGRINDINIAI IŠKART MATOMI REZULTATAI:

 • Išlyginamos raukšlės;
 • Susitraukia poros;
 • Sumažėja sebumo išsiskyrimas ir bėrimai;
 • Sumažėja pigmentacija ir odos raudonis;
 • Sustangrinama oda, matomas liftingas;
 • Suteikiamas sveikos odos išvaizdos efektas;
 • Tinka ne tik veido sričiai, bet ir kaklui, dekoltė, rankoms – visur, kur stebimi senėjimo požymiai!

Dar geresniam EFEKTUI pasiekti siūlome atlikti ne tik procedūrą, po kurios iškart matomas akivaizdus rezultatas, bet ir nauodoti 2 produktus namie: serumą bei kremą, efekto prailginimui ir rezultatų užtvirtinimui !

SVARBU – šių priemonių poveikiai įrodyti klinikiniais tyrimais bei patvirtinti histologiniais, toksikologiniais, imunologiniais, imunohistocheminiais tyrimais, atliktais in vivo bei in vitro❗️

Procedūros kaina – 75 eu (rekonduojamas kursas 3-5 procedūrų)

Kosmetikos rinkinys namams susideda iš dviejų produktų (serumas ir kremas), kurie sustiprina ir prailgina atliktos procedūros efektą.

Rinkinio kaina- 79  eu

Norėdami užsisakyti procedūrą užpildykite laukus

  Nėra jokių produktų krepšelyje.

  -12% nuolaida pirmam užsakymui
  Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
   PRENUMERUOTI
   Ne, ačiū