45-55€

Įvairios veido ir nugaros srities odos valymo procedūros

Aprašymas

Oda privalo būti švari ir glotni. Makiažas, jo likučiai, dulkės susimaišę su riebalinių liaukų išskyromis skatina spuogų bei inkštirų susidarymą, užkemša poras. Ko pasekoje oda atrodo nešvari, nelygi, pilkšvo atspalvio. Todėl veido/ nugaros valymas yra viena iš pagrindinių kosmetinių procedūrų.

Koks bus odos valymo variantas nusprendžia specialistas, atsižvelgdamas į odos būklę, tipą.

Specialių preparatų, metodų ir priemonių pagalba oda yra išvaloma ir atnaujinama. Po valymo procedūros oda džiugina ne tik švara (pašalinamos negyvos odos ląstelės) bet ir geresniu tonusu, spalva bei geresniu kitų priemonių įsisavinimu (kremai, serumai, kaukės).

Giluminis veido valymas Ana Lotan budu

Šio valymo metu oda yra ” brinkinama” vėsiuoju metodu. Jis nuvalo nuo epidermio paviršiaus negyvas ląsteles ir toksinus.
Vėsusis brinkinimo metodas labai tinka ir plonesnėms odoms su matomais ar pažeistais kapiliarais. Šaltasis brinkinimo metodas Ana Lotan ne tik paruošia poras valymui, bet ir giliai drėkina odą. Po mechaninio odos valymo ir inkštirų pašalinimo daromas specialus masažas bei darsonvalizacija (aukšto dažnio srovė), dedama dumblių vėsinamoji kaukė ir jos priešuždegiminis poveikis sustiprinamas antiseptine islandiškų kerpių pudryte.

Procedūros kaina: 38-40 €

Odos valymas Skeyndor enzyminio pilingu

Šis valymas tiks net pačiai jautriausiai odai. Oda nuvaloma ir tonizuojama, dedamas specialus drėkinantis kompresas. Kai oda tinkamai paruošta užtepamas paruoštas enzimų pilingas – kaukė. Kuris ne tik tirpdo porose esančius nešvarumus bet ir labai maloniai kvepia! Procedūros užtvirtinimui yra atliekamas masažas su specialiu enzimų turinčiu preparatu bei dedama valomoji kaukė arba raudonųjų spindulių spektro prietaisas.

Procedūros kaina: 40-45 €

Kombinuotas odos valymas
Šio valymo metu yra taikomos keletas valymo būdu : mechaninis, aparatinis ar cheminis. Populiariausias atvejis, kai taikomas aparatinis drenažas ir dedamas fermentų kosmetinis pilingas.

Procedūros kaina: 45-55 €

Nugaros srities valymo procedūra
Procedūros kaina: 40-45 €