Nutrikosmetika – grožio papildai

Odos maitinimas yra kur kas sudetingesnis procesas nei vien tik odos paviršiaus priežiūra naudojant tam tikrus produktus. Šių dienų rinka siūlo aibę papildų ir turi didelį asortimentą – pasiūlą nutrikosmetikos.,

Kas gi ta nutrikosmetika? Tai yra naujos kartos kosmetikos priemonė vartojama į vidų, iš anglų kalbos “nutrition” ( maistas) ir “cosmetics” ( kosmetika). Tai priemonės ,veikiančios odą iš vidaus ir tobulina jos išorinį grožį. Nutrikosmetikos poveikis pasireiškia- per burną, gaunant veikliasias medžiagas ( vitaminus,mineralus,amino rūgštis, maistingas medžiagas) taip yra maitinami gyluminiai odos sluoksniai.

Kremai,serumai tepami ant odos viršaus pasiekia tik tam tikrą odos gylį,o preparatai, t.y. nutrikosmetikos gaminiai veikia odą gyliai,pačius gyliausius jos sluoksnius. Taip pasiekiamas labai geras ir ilgai neužtrūkstantis ,matomas prisotintos odos efektas, o naudojant įprastinę kosmetiką ir nutrikosmetiką kartu, rezultatai dar greitesni ir ilgesni. Kai tik molekulės patenka į kraujotaką, absorbuotos veikl.medžiagos tolygiai pasiskirsto po visa organizmą.

Daugelis farmacijos specialistų sutiks, kad geriausiai pasisavina skystos formos gaminiai,nes jie turi daug privalumų, tokių ,kaip preparato homogeniškumas, geras biologinis prieinamumas,nėra problem dėl rijimo sutrikimo,mažiau pagalbinių medžiagų.

Išvada : geriant/vartojant nutrikosmetikos preparatus,mes ne tik aprūpiname organizmą veikl.medžiagomis,vitaminais,mineralais,bet ir puoselėjame,gydome savo odą,plaukus,nagus iš vidaus,taip pasiekdami geresnius savo odos/plaukų priežiūros rezultatus.