NOON Aesthetics sujungia aukštą kokybę, profesionalumą su pirmaujančiomis pramonės naujovėmis ir technologijomis, taip lemiant įspūdingus odos būklės pagerėjimus be odos dirginimo.

Norint užsakyti Noon Aesthetics produktų susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

NOON Aesthetics tiki, kad kokybė, meistriškumas ir profesionalumas, sujungti su naujosiomis technologijomis, padeda pasiekti įspūdingų rezultatų sveikos ir gražios odos link.

Galimybė pasiekti efektyviausių rezultatų su mažesne šalutinių efektų tikimybe, tokių, kaip odos sudirgimas, deginimo jausmas, paraudimai ir nemalonūs pojūčiai, išskiria NOON Aesthetics priemones iš kitų. Tai pasiekti galima dėl produktuose naudojamos DermShield™ technologijos.

Šios technologijos dėka NOON Aesthetics gamina dermatologines odos priežiūros priemones su didelės koncentracijos aktyviais ingredientais. Inovatyvių sprendimų dėka pasiekiami įspūdingi rezultatai sprendžiant įvairias odos problemas – odos senėjimą, hiperpigmentaciją, pažeidimus dėl saulės, elastingumo sumažėjimą, seborėją ir kitas – be šalutinių poveikių. Sertifikuoti aukščiausios kokybės ingredientai ir nepriekaištingai parinktos jų koncentracijos leidžia klientams mėgautis įspūdingiausiais rezultatais, kokius tik galima pasiekti odos priežiūros srityje šiomis dienomis.

Priemones galite įsigyti tik su profesionalaus kosmetologo konsultacija.

Informacija apie produktus: https://soderma.lt/noon-aesthetics-tik-klinikoje/