Age Stop yra žinoma dėl jos apdovanojimus laiminčių novatoriškų odos priežiūros produktų, kurie yra sukurti vadovaujantis aukščiausiais grynumo ir tikslumo standartais.

Produktai 100% pagaminti Šveicarijoje ir formulėse derinami vieni iš naujausių, daugybę apdovanojimų pelnę ingredientai.

Vienas iš jų – tai Šveicarijos snieginiai dumbliai – Snow Algae Powder™, tapę tikru atradimu kosmetikos industrijoje. 2014 metais Europos kosmetikos Metų inovacijų rinkimuose (BSB Innovation Prize Europe 2014*) snieginių dumblių pudrai suteikta nominacija “best active ingredient” – geriausias aktyvus ingredientas. Tai vienas iš solidžiausių įvertinimų kosmetikos žaliavų industrijoje.

Snieginių dumblių pudros pagrindą sudaro unikalaus ekstremofilinio dumblio ekstraktas. Šis dumblis išgyvena net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis. Mokslininkai atliko eksperimentą – du metus išlaikė šiuos dumblius kosmose. Net po 2 metų nežemiškų sąlygų, jie išlaikė gyvybingumą.

Age Stop kuria į rezultatus orientuotus, inovatyvius odos priežiūros produktus, kuriuos galima apibūdinti tokiais pačiais žodžiais, kaip ir jų kilmės šalį Šveicarijątikslumasskaidrumas ir nepriekaištinga kokybė.

 • Age – Stop Veido Drėkinamasis Aliejų Eliksyras 24K GOLD ELIXIRIUM, 60 ml

  95,00

  Tai veiksmingas ir turtingas sudėtimi veido aliejų eliksyras su 24 karatų aukso dulkėmis, kuris pakeis jūsų odos priežiūros ir makiažo rutiną, suteikdamas odai papildomą maitinimą ir spindesį.

 • Age Stop augalų kamieninių ląstelių ir peptidų koncentratas STEM CELL PLASMA, 50ml

  95,00

  Įkvėptas epigenetikos mokslo, kamieninių ląstelių plazmos koncentratas buvo sukurtas siekiant atitolinti odos senėjimą.  Šveicarijos bio kamieninių ląstelių mišinys – tai galingas kruopščiai atrinktų Alpių augalų kamieninių ląstelių koncentratas.

 • Age Stop dieninis/naktinis veido kremas su peptidais 24H PEPTIDE COMPLEX CREAM, 60ml

  85,00

  Dieninis ir/ar naktinis veido kremas su multipeptidais ir trijų augalų kamieninėmis ląstelėmis, papildytas snieginiais dumbliais.

 • Age Stop drėkinamasis veido koncentratas HEMP/RETINOL GLOW ELIXIR, 50 ml

  110,00

  Tai drėkinamasis ir raminamasis dviejų fazių koncentratas prieš senėjimą, kuris pasitelkia „Swiss Lipobelle ™ Pino C“ galią – stiprų raminamąjį, atpalaiduojamąjį ir atkuriamąjį fito kompleksą, pagamintą CBD pagrindu, įterptą į turtingą aminorūgščių emulsiją.

 • Age Stop suspaustos servetėlės

  7,9533,75

  Tabletės formos labai patogios medvilnės pluošto servetėlės. Užtenka suvilgyti vandeniu ir tabletė išsiskleidžia.

 • Age Stop veido koncentratas VENOM THERAPY, 50ml

  95,00

  Tai turtingos sudėties veido koncentratas prieš odos senėjimą. Padeda suvienodinti odos atspalvių netolygumus, stangrina odą, išlygina smulkias ir gilesnes raukšles.

 • Age-Stop Bio Jūrinio Kolageno Drėkinamoji Naktinė Veido Kaukė MARINE COLLAGEN SLEEPING MASK, 60 ml

  85,00

  Bio jūrinio kolageno drėkinamoji kaukė maitins jūsų odą naktį – įprastu odos atsistatymo metu. Ši sviestinės konsistencijos kaukė intensyviai maitina, veiksmingai padeda atkurti odos drėgmę. Didelė bio jūrinio kolageno, ALGAENIA® (mikrodumblių peptidų), fito-jūrinių ekstraktų,

 • Age-Stop biologiškai aktyvus atkuriamasis SOS veido balzamas su jūriniu retinoliu MARINE RETINOL SOS BALM, 60 ml

  118,00

  Šis atkuriamasis balzamas padeda nuraminti sudirdusią odą, sumažinti odos nelygumus, pašalina riebalų perteklių ir odos blizgėjimą, padeda pašviesinti po aknės bėrimų ir įvairių procedūrų susiformavusias dėmeles.

 • Age-Stop Intensyviai Drėgmę Atstatantis Veido Koncentratas ROYAL P5 NECTAR, 60 ml

  95,00

  Odą puoselėjantis koncentratas su „Royal Epigen P5“ peptidu užtikrina ilgalaikį drėkinimą ir švytėjimą.

 • Age-Stop Veido Prausiklis Su Probiotikais Ir Aminorūgštimis PROBIOTIC AMINO ACID CLEANSER, 100 ml

  40,00

  Itin švelnus kreminis valiklis švelniai, tačiau kruopščiai ištirpina ir nuvalo nešvarumus, riebalus ir makiažą. Sukurtas visų tipų odai ir pakankamai švelnus jautriai paakių sričiai.

 • Age-Stop Drėkinamoji Ir Švytėjimo Suteikianti Deguonimi Prisotinta Veido Kaukė OXYGEN THERAPY SLEEPING MASK, 60 ml

  85,00

  Deguonimo prisotinta odą atgaivinanti ir suteikianti jai švytėjimo kaukė su snieginiais dumbliais skirta naudoti prieš miegą. Ši odos priežiūros priemonė padeda pagerinti odos stangrumą, sumažinti odos nelygumus, suteikia odai švytėjimo.

 • Age-Stop Naktinė Veido Kaukė Su Peptidais PEPTIDE MATRIX SLEEPING MASK, 50 ml

  95,00

  Peptide Matrix Sleepingkaukė suteikia odai intensyvų drėkinimą, padeda išlyginti raukšles, aprūpina odą reikalingais lipidais; taip užtikrinamas natūralus odos audinių atkūrimas bei maitinimas gyvybiškai svarbiais baltymais.