GUINOT grožio terapijos ekspertai teikia profesionalią odos priežiūrą daugiau kaip 10 000 grožio klinikų ir SPA visame pasaulyje. Mūsų moksliniais tyrimais paremta kompetencija ir patirtis Jūsų odą daro nuostabią ir kiekvieną dieną gražesnę.
Jean-Daniel Mondin, Prezidentas, Farmacijos mokslų daktaras

Mes galime sustabdyti odos senėjimą

Mes galime sumažinti senėjimo požymius ir suteikti odai jaunatviškesnę išvaizdą. Augalai juk vystosi tik nuolat maitinami ir drėkinami. Oda taip pat atgauna grožį ir gyvybę, jei yra maitinama reikiamomis veikliosiomis medžiagomis, kurios suaktyvina ląstelių funkcijas. Atminkite, kad jei norite turėti gražią odą 40 metų amžiaus, ją turite tinkamai prižiūrėti nuo 30 m.; odos priežiūra nuo 40 m. lemia 50 metų moters odos išvaizdą ir taip toliau.

Unikalios visame pasaulyje priemonės

GUINOT kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei. Ligoninės aplinkoje šios biologiškai aktyvios medžiagos gali sukurti naują odą (sunkaus nudegimo atvejais). Mūsų tyrimų laboratorijos naudoja šią naujausią technologiją, odos jauninimui.