ALPHASCIENCE – PROVERŽIO INOVACIJOS ITIN VEIKSMINGOMS SENĖJIMĄ LĖTINANČIOMS PROCEDŪROMS.

Alfred Marchal PhD – tarptautiniu mastu pripažintas antioksidantų bei estetinės medicinos ekspertas, turintis 35 metų patirtį mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, daugelio mokslinių darbų ir patentų, susijusių su vitaminu C ir K bei hialurono rūgštimi, autorius.

Vadovaudamas Alphascience tyrimų laboratorijoms, jis kuria ateities odos priežiūros procedūras su inovatyviais ir išskirtiniais odos senėjimo prevencijos sprendimais, tokiais kaip pirmasis pasaulyje stabilizuotų tanino rūgšties ir glutamino panaudojimas.

Alphascience medicinos specialistų kolegijos sukurti sprendimai senėjimo prevencijos procedūrų sustiprinimui be šalutinių poveikių. Itin tikslios formulės su aukštos koncentracijos inovatyviais gamtos išteklių ingredientais, veiksmingam visų senėjimo požymių mažinimui ir korekcijai. Serumai, sudėtyje neturintys kvapniųjų medžiagų, konservantų ar parabenų.

Visi produktai pagaminti Prancūzijoje ir atitinka aukščiausius kosmetikos ir aplinkosaugos standartų reikalavimus. Rafinuotos tekstūros, reti ir inovatyvūs botaniniai ingredientai suderinami su subtiliais aromatais, kad suteiktų aukštą veiksmingumą ir gerą savijautą. Aukštos kokybės produktų pakuotės gaminamos iš stiklo – neribotai perdirbamos natūralios medžiagos.