ALPHASCIENCE – PROVERŽIO INOVACIJOS ITIN VEIKSMINGOMS SENĖJIMĄ LĖTINANČIOMS PROCEDŪROMS.

Alfred Marchal PhD – tarptautiniu mastu pripažintas antioksidantų bei estetinės medicinos ekspertas, turintis 35 metų patirtį mokslinių tyrimų ir plėtros srityje, daugelio mokslinių darbų ir patentų, susijusių su vitaminu C ir K bei hialurono rūgštimi, autorius.

Vadovaudamas Alphascience tyrimų laboratorijoms, jis kuria ateities odos priežiūros procedūras su inovatyviais ir išskirtiniais odos senėjimo prevencijos sprendimais, tokiais kaip pirmasis pasaulyje stabilizuotų tanino rūgšties ir glutamino panaudojimas.

Alphascience medicinos specialistų kolegijos sukurti sprendimai senėjimo prevencijos procedūrų sustiprinimui be šalutinių poveikių. Itin tikslios formulės su aukštos koncentracijos inovatyviais gamtos išteklių ingredientais, veiksmingam visų senėjimo požymių mažinimui ir korekcijai. Serumai, sudėtyje neturintys kvapniųjų medžiagų, konservantų ar parabenų.

Visi produktai pagaminti Prancūzijoje ir atitinka aukščiausius kosmetikos ir aplinkosaugos standartų reikalavimus. Rafinuotos tekstūros, reti ir inovatyvūs botaniniai ingredientai suderinami su subtiliais aromatais, kad suteiktų aukštą veiksmingumą ir gerą savijautą. Aukštos kokybės produktų pakuotės gaminamos iš stiklo – neribotai perdirbamos natūralios medžiagos.

 • Alphascience – HA BOOSTER SERUM drėkinamasis veido serumas, 30ml

  69,00

  Organinis silicis padeda užpildyti odą nauja energija ir hialurono rūgšties drėkinimo gyvybingumu, tuo pačiu metu sustiprinant jos grožį bei atsparumą.

 • Alphascience – ULTRA FIRM, 50ml

  70,00

  Maitinantis ir stangrinantis koncentratas, transformuojantis jūsų odą ir išryškinantis veido bruožus.

 • Alphascience ALPHA BRIGHT serum ampulėse, 10×2 ml

  59,00

  Skaistinamasis pigmentinių dėmių serumas ampulėse

 • Alphascience ALPHA BRIGHT SERUM serumas nuo pigmentinių dėmių, 20ml

  55,00

  Intensyvus pigmentines dėmes koreguojantis koncentratas. Pigmentinės dėmės, atsirandančios dėl aplinkos poveikio (saulės, vaistų, taršos) ir hormoninių pokyčių (nėštumo, senėjimo).

 • Alphascience EYE MATRIX restruktūrizuojantis apyakių kremas, 15ml

  55,00

  Restruktūrizuojanti apyakių priežiūra suglebusiai, tankį praradusiai odai su smulkių raukšlių ir tamsių ratilų požymiais.

 • Alphascience PHYTIC [TC] SERUMAS su fitino rūgštimi normaliai – mišriai odai, 30ml

  69,00

  Švytėjimo suteikiantis antioksidacinis koncentratas.  Priešlaikiniai odos senėjimo požymiai, tokie kaip pirmosios raukšlės, plonos raukšlelės, pigmentinės dėmės ir papilkėjusi veido spalva dėl streso, UV ir taršos.

 • Alphascience SURFACE [CR] priešraukšlinė stangrinamoji emulsija, 30ml

  65,00

  Intensyvus lyginamasis raukšlių korektorius.

 • Alphascience TANNIC [CF] SERUM serumas su tanino rūgštimi sausai – jautriai odai, 30ml

  69,00

  Intensyvaus poveikio priešraukšlinis ir stangrinantis antioksidantas.

 • Alphascience ULTRA DEEP intensyvus visapusiškas kremas normaliai, sausai odai, nuo 45 metų, 50ml

  79,00

  Sinerginis putoklio  kamieninių ląstelių ir lubinų baltymų poveikis regeneruoja odos audinius bei atkuria tankį. Enkapsuliuotas genisteinas veiksmingai mažina odos suglebimą.

 • Alphascience REGEN [HX] regeneruojamasis, raminamasis kremas po procedūrų, 30ml

  39,00

  Greitai nuramina ir intensyviai stimuliuoja ląstelių regeneraciją, kad sustiprinti odą. Oda tampa lankstesnė ir nuraminta.