Po 30 metų klinikinių tyrimų bei patirties JAV sukurta OBAGI Medical kosmetika profesionaliam ir kasdieniniam naudojimui jau ir Lietuvoje!

Profesionalios odos priežiūros srityje lyderiaujanti OBAGI Medical kosmetika yra pirmasis medicininės odos priežiūros prekės ženklas, sukūręs klinikinių tyrimų protokolus visiems šešiems odos tipams (I-VI) pagal Fitzpatriko skalę.

OBAGI Medical efektyviai sprendžia įvairias odos problemas, tokias kaip aknė, hiperpigmentacija, raukšlės, saulės spindulių pažeista oda, taip pat rūpinasi priešlaikinio odos senėjimo prevencija ir siūlo daugybę produktų bei įvairių gydymo  procedūrų:

  • Acne Express Facial (Aknė)
  • Age Defying Facial ( Senstanti oda)
  • Antioxidant Force Field Facial (Hiperpigmentacija)
  • Blue Peel Radiance Facial (odos šveitimas salicilo rūgšties pagrindu)

Pasaulis jau prieš 30 metų atrado kompanijos „Obagi Medical“ kosmetiką, skirtą būtent ultravioletinių spindulių sukeltoms problemoms spręsti. Nenuostabu, kad ši kosmetika atsirado saulėtoje Kalifornijoje. Kompanijos įkūrėjas – patyręs dermatologas dr. Zeinas Obagi. Vieni populiariausių jo sukurtų produktų yra odos senėjimą lėtinantys ir hiperpigmentaciją stabdantys prekių ženklo „Obagi Nu-Derm“ gaminiai.