Nuostabu, kai užsimezga nematoma, stebuklinga gija tarp manęs ir kliento“, – sako kosmetologė, „Onmacabim“ kompanijos trenerė, elektroninės parduotuvės „Soderma“ įkūrėja ir vadovė Sonata GRANOVSKA, jau septyniolika metų puoselėjanti klientų odą.

NERINGOS ŠIMKUTĖS tekstas https://www.lofficiel.lt/grozis/kosmetologe-sonata

Sonata, kas Jus pastūmėjo į kosmetologiją?

Manau, ne aš kosmetologiją, o kosmetologija mane susirado.
Prieš beveik dvidešimt metų dirbau garsioje žinomiausių kompanijų kosmetikai atstovaujančioje įmonėje. Konsultavau ir pardavinėjau prabangiausius kremus. Lyg ir sekėsi puikiai, tačiau vieną dieną supratau, kad esu komforto būsenoje, o norėjosi adrenalino. Taigi nusprendžiau nerti gilyn – į farmaciją, tapau medicinos vadybininke. Paradoksalu, kad kremai, kurių tarsi norėjau atsisakyti, grįžo kitu pavidalu – hormoniniais tepalais odos ligoms gydyti. Darbas farmacijos srityje, nuolatinis mokymasis ir gilinimasis į odos ligas, struktūrą bei gydymą mane užbūrė. Norėjosi vis daugiau žinių ir galimybių pažinti odą. Mano aistrą netrukus pastebėjo ir kolegos gydytojai dermatologai, kurie ir pastūmėjo kosmetologijos studijų link. Mokslai, seminarai, konferencijos mane taip įsuko, kad galiausiai tapo gyvenimo būdu, suteikiančiu jėgų ir noro dirbti net keliuose darbuose. Keturiolika metų laviravau tarp farmacijos ir kosmetologijos, kol vieną dieną pasijaučiau perdegusi ir supratau, kad turiu rinktis. Sprendimą priėmiau nelengvai, bet žinojau, kad turiu klausyti širdies.

Ko reikia kosmetologei?

Dabar suprantu, kad pats likimas mane vedė kosmetologijos link. Šioje srityje reikia turėti ne tik žinių, bet ir būti empatiškai. Būtina suprasti ne tik odą, bet ir žmogaus norus, gebėti neišsakytus žodžius tiesiog perskaityti ore, o odos problemas identifikuoti greitai ir profesionaliai. Po beveik septyniolikos metų praktikos man užtenka tik paliesti odą, perbraukti ją ranka ir profesinė nuojauta, kaip burtų lazdelė, pasako, ko reikia situacijai išspręsti. Klientai dažnai klausia, kaip atspėju, kad jie negeria pakankamai vandens ar nedarė, ką patariau, o aš tiesiog šypteliu ir atsakau, kad oda viską išduoda.

Kokių klaidų daro moterys?

Būna, ateina nauja klientė, nešina dideliu maišu prausiklių, kremų ir serumų, peržiūrime turinį, o ten – tik maža dalis tinkančių priemonių. Tai nemaža problema. Dėl to ir kilo mintis sukurti elektroninę parduotuvę www.soderma.lt, kurioje tik kruopščiai patikrinta ir atrinkta kosmetika. Čia yra tiek prabangiausių ir inovatyviausių, tiek nebrangių, ekologiškų ar gydomųjų kosmetikos priemonių. Norėjau, kad „Soderma“ būtų lyg gera draugė visiems, ieškantiems patarimų ir pagalbos renkantis priemones. Dėl to klientus internetu nemokamai konsultuoju, parenku kosmetiką ir sudarau planą, ką ir kaip naudoti. Man labai svarbu rezultatai ir nuoširdumas, noras padėti, net tada, kai klientas kažką jau įsigijo. Žmonės tai jaučia.

Nuostabu, kai užsimezga nematoma stebuklinga gija tarp manęs ir kliento.

Kompetencijos

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū