Mano akimis, sveika oda – graži ir jaunatviška oda. Odos jaunystė nėra dirbtinumas, tai – natūralus jos švytėjimas, elastingumas ir sveikumas.

Esu kosmetologė, sukaupusi beveik 16 metų patirtį šioje srityje. Holistinis požiūris – neatsiejama mano darbo dalis. Neabejoju, kad fizinė, psichikos ir dvasinė būklės tarpusavyje susijusios, taigi sprendžiant klientams iškilusias problemas, atsižvelgiu į šiuos aspektus.

Specializuojuosi probleminės odos srityje – aknė, pigmentacija, rožinė, jautri oda, senėjimo profilaktika.

Sukaupta 14 metų patirtis farmacijos srityje įrėmina sukauptas žinias apie produktuose esančias veikliasias medžiagas. Galiu patarti mitybos klausimais, atsakyti į neaiškumus, susijusius su produktų sudėtimi, bendradarbiauju su įvairių sričių specialistais, todėl, esant poreikiui, rekomenduoju dermatologus, alergologus ir pan.

Manau, kad nuolatinis tobulėjimas yra būtinas, todėl dažnai dalyvauju seminaruose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Taip pat šiuo metu studijuoju mediciną.

Dėl sukauptos ilgametės patirties ne tik kosmetologijos, bet ir farmacijos srityse esu Onmacabim Izraelio dermaceutic trenerė kazetologams Lietuvoje ir kosmetologijos dėstytoja.

Klientams galiu pasiūlyti ne tik išsamų odos priežiūros bei terapinių procedūrų spektrą, bet ir būti patarėja-konsultante, suteikti gerą nuotaiką, puikius rezultatus ir šiltą bendravimą. Tik komandinis darbas (mano ir kliento) leis pasiekti tobulą rezultatą – sveiką ir gražią odą!

Su meile, Sonata

Kompetencijos

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-12% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū